Ana Sayfa Haberler ÖNCÜ GENÇLİK İZMİR’DEN ÇAĞRI: VATANSEVER GENÇLİK PARTİYLE İLERİ!

ÖNCÜ GENÇLİK İZMİR’DEN ÇAĞRI: VATANSEVER GENÇLİK PARTİYLE İLERİ!

1343

Vatan Partisi Öncü Gençlik İzmir İl Örgütü, Öncü Gençlik 10. Olağan İzmir İl Kurultayı’nı duyurmak üzere bir basın açıklaması düzenledi. Açıklamayı Öncü Gençlik İzmir İl Başkanı Cansu Cantürk gerçekleştirdi. Cantürk: ‘’ Tüm vatansever gençliği,4 Aralık Pazar günü Öncü Gençlik 10. Olağan Kurultayı’na, vatan için yan yana olmaya çağırıyoruz.’’ dedi.

“ÜLKEMİZİN VE MİLLETİMİZİN GELECEĞİ OMUZLARIMIZDADIR”
Omuzlarımız nasırlıdır, ülkemizin ve milletimizin geleceği omuzlarımızdadır diyen Cansu Cantürk, “Vatan Partisi Türkiye’yi güvenliğe, huzura, refaha ve çağdaşlığa kavuşturur, vatan savaşından ülkemizi başarıyla çıkarır. Çünkü bir tek Vatan Partisi kandırılamadı. Bir tek Vatan Partisi vatan, cumhuriyet, emek ve insanlık değerlerinden sapmadı” dedi.
“TÜRK GENÇLİĞİNİ ÖNE ATILMAYA ÇAĞIRIYORUZ”
Cantürk, üreten, birleşen ve çağdaşlaşan bir Türkiye için bütün Türk gençliğini öne atılmaya çağırıyoruz diyerek,” Üniversitelerimizi bilimsel ve çağdaş eğitimin verildiği cumhuriyetin kurumları haline getirmeye söz veriyoruz! ‘Ülkemizin ve milletimizin geleceği omuzlarımızdadır, haydi işbaşına’ diyoruz. Türkiye’yi sistem partilerinden kurtarmak ve Atatürk Devrimlerinin rotasına yeniden sokmak için tüm İzmirli arkadaşlarımızı 4 Aralık Pazar günü saat 13.00’da Ege Sağlık Anemon Otel’de gerçekleştireceğimiz il kurultayımıza davet ediyoruz” diye konuştu.

oncugenclik.org.tr, 29.11.2016