Ana Sayfa Haberler ALANYA YAZ AKADEMİSİNİ TAMAMLADIK

ALANYA YAZ AKADEMİSİNİ TAMAMLADIK

1197

Öncü Gençlik üyeleri Antalya’nın Alanya İlçesinde yapılan  Öncü Gençlik Yaz Akademisinde buluştu.

Güvenliğinden yemeklerin hazırlanışına, sabah sporlarının yapılışından kampın işleyişine her şeyi beraber yapan gençler 5 gün boyunca çeşitli eğitimlerle hem öğrendiler hem eğlendiler.

Gençlere kamp boyunca Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Genel Başkan Yardımcıları Şule Perinçek ve Yıldırım Koç ile Ulusal Kanal Genel Yayın Yönetmeni Çağdaş Cengiz, Yrd. Doç. Dr. Atakan Hatipoğlu eğitim verdi.

AKADEMİNİN İKİNCİ DURAĞI İZMİR

İlk kampın tamamlanmasının ardından  ‘’Ufku genişlemiş ve bilgisi artmış kadrolarla döneme başlamak için bu akademileri sürdüreceğiz.’’ İfadelerini kullanan  Vatan Partisi Öncü Gençlik Genel Sekreteri Uğurcan Yardımoğlu ‘’    “Alanya’da gerçekleştirdiğimiz ilk Yaz Akademisi’nde yüzlerce genç eğitim aldı. Bu eğitimler Türkiye’nin geleceği olma iddiamız açısından büyük önem taşıyor. Tarih, felsefe ve ütopyalar üzerine çalıştık.   Bilimsel sosyalizmi daha iyi kavramak üzere Genel Başkan’ımızdan eğitim aldık. Yeni ve paylaşımcı bir kültürün nüvelerini yarattık. Ufku genişlemiş ve bilgisi artmış kadrolarla döneme başlamak için bu akademileri sürdüreceğiz. 2. Yaz Akademimiz 1-6 Ağustos tarihlerinde İzmir-Dikili’de gercekleştirilecek.  ‘’ dedi.

oncugenclik.org.tr , 19.7.2017