Ana Sayfa Haberler ANKARA’NIN ÖNCÜLERİ DOĞU PERİNÇEK İÇİN SEFERBER

ANKARA’NIN ÖNCÜLERİ DOĞU PERİNÇEK İÇİN SEFERBER

1254

Vatan Partisi Öncü Gençlik Ankara İl Örgütü, Genel Başkanımız Dr. Doğu Perinçek’in Cumhurbaşkanı Adaylığı için seferberlik harekatını tüm gücüyle sürdürüyor.

Sabahın erken saatlerinde Vatan Partisi İlçe Başkanlıklarında buluşan Öncü Gençlik, Vatan Partililer ile birlikte yerel ve ulusal gündemdeki meseleleri tartışarak güne başlıyorlar. Daha sonrasında İlçe üyeleri ile birlikte masa açarak Dr. Doğu Perinçek için imza topluyorlar.

Masa çalışması bitiren Öncü Gençlik, ilçe başkanlıklarına giderek gün içerinde vatandaşlardan topladıkları imzaları İl Merkezine bildiriyor ve yurttaşlarımızı aramaya başlıyor.

İl Başkanlığına bildirilen bilgileri İl merkezinde bulunan imza görevlisi arayarak teyit ediyor, engelli veya ulaşım sıkıntı yaşayacak vatandaşlarımızın durumları öğrenerek, gerekli bilgileri topluyor.

Alanlarda çalışma yürüten Vatan Partililere il merkezinde çalışan propaganda bürosu üyeleri de sosyal medya üzerinden destek oluyor. Ayrıca sosyal medya üzerinden verilen reklamlarla imza toplamak için binlerce vatandaşımıza ulaşılıyor.

Ankara’nın birçok ilçesinde çalışma yürüten Öncü Gençlik, Vatan Partisi Genel Başkanı Dr. Doğu Perinçek’i Cumhurbaşkanı Adayı yapmak için kararlı.

oncugenclik.org.tr, 03.05.2018