Ana Sayfa Haberler ANTALYA’DA ÖNCÜ GENÇLİK’E ÜYE AKINI

ANTALYA’DA ÖNCÜ GENÇLİK’E ÜYE AKINI

612

Öncü Gençlik Antalya, Öncü Gençlik Genel Başkanı Özgür Bursalı’nın katılımıyla ‘Türkiye’de ve Dünya’da Güncel Gelişmeler ve Gençliğin Görevleri’ söyleşisi düzenledi. Söyleşinin sonunda Özgür Bursalı, partimize yeni üye olan arkadaşlarımıza  rozetlerini taktı.

Genel Başkanımız Özgür Bursalı’nın 2 gün süren Antalya ziyareti son buldu. Öncü Gençlik Antalya, Özgür Bursalı’nın katılımıyla yönetim kurulu toplantısı düzenledi. Türkiye’nin siyasi gündeminin değerlendirildiği toplantıda Aralık ayı planlaması yapıldı. Toplantıdan partiyi Akdeniz Üniversitesi’nde daha geniş kitlelerle buluşturma kararlılığı ile çıkıldı.

GENÇLİĞİN UMUDU VATAN PARTİSİ’NDE

Türkiye’de ve Dünya’daki güncel gelişmeler Bursalı’nın katıldığı söyleşide değerlendirildi. Vatan Partisi Partisi Antalya İl Başkanı Rıza Türkmendağ’ın açılış konuşmasını yaptığı söyleşide gençliğin Türkiye ve Dünya ölçeğinde üzerine düşen görevleri tartışıldı. Türkmendağ yaptığı konuşmada “Büyük devrimcilere baktığımızda hayatlarının her döneminde teşkilatlı olduğunu görüyoruz. Bugün bizlere düşen en büyük sorumluluk ise hayatımızın her döneminde teşkilatlı ve teşkilatçı olmamız. Antalya’da vatansever gençleri birleştirecek tek parti Vatan Partisi ve onun gençlik teşkilatı olan Öncü Gençlik’tir” dedi. Bursalı ise gençliğin bugün biricik çözüm yolunun Vatan Partisi olduğunu vurguladı. Vatan Partisi’nin Türkiye’nin teslim alınamayan en büyük kalesi olduğunun altını çizen Bursalı “Öncü Gençlik ise bu kalenin fedailer ordusudur. El birliği ile Türkiye’mizi güzelliklere çıkaracağız ve hak ettiği şekilde yöneteceğiz” dedi.

 

Özgür Bursalı, söyleşinin sonunda Vatan Partisi’ne yeni üye olan arkadaşlara rozetlerini taktı.

oncugenclik.org.tr, 3.12.2018