Ana Sayfa Haberler BODRUM ÖNCÜ GENÇLİK LİSELİ TEMEL ÖRGÜTÜ PARTİ TARİHİ EĞİTİMİNDE BULUŞTU

BODRUM ÖNCÜ GENÇLİK LİSELİ TEMEL ÖRGÜTÜ PARTİ TARİHİ EĞİTİMİNDE BULUŞTU

986

Öncü Gençlik Bodrum Liseli  Temel Örgütü  ,Öncü Gençlik Muğla İl Sekreteri Uğur Kaçar’ın katılımı ile Vatan Partisi Tarihi eğitimi yaptı.

Eğitimde Vatan Partisi’nin tarihsel süreci detayları ile işlendi. Kaçar “Mücadelemiz Genç Osmanlılara dayanır. “ diyerek  Vatan Partisi’nin dayandığı birikimleri aktardı.  “68’deki Gençlik Hareketinden bugüne kadar gençliğin hep bir dinamizmi vardı. Bugün burada bulanan siz liseli gençler de bu dinamizmin yeni öncülerisiniz ” sözleriyle eğitimi devam ettiren Kaçar liselerde örülen mücadelenin üzerine vurgu yaptı.

Eğitimin bitiminde “Kürdistan Rüyası Bitti” manşetiyle çıkan Aydınlık Gazetesi değerlendirildi, Güncel siyasetler üzerinden sürdürülen tartışmada liselerde yapılması gereken görevler de belirlendi. Vatan Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı  Doğu Perinçek’in Cumhurbaşkanı Adaylığı için gereken 100 bin imza kampanyasını en kapsamlı  şekilde ele alma kararı alındı. Bodrum’un  Cumhurbaşkanı  Doğu Perinçek olana kadar girilmeyen okul, sınıf, fakülte, derslik, kampüs, kahve ,ev, kafe, mahalle kalmayacak sözü ile eğitim sonlandırıldı.

oncugenclik.org.tr, 26.3.2018