Ana Sayfa Haberler ÇİN’DEN ÖNCÜ GENÇLİK’E KURULTAY SELAMI

ÇİN’DEN ÖNCÜ GENÇLİK’E KURULTAY SELAMI

1260

Öncü Gençlik 10. Olağan Genel Kurultayı’nın gerçeleşmesi dolayısıyla Çin Komünist Partisi’nin gençlik örgütü Bütün Çin Gençlik Federasyonu ,Öncü Gençlik’e kutlama mesajı gönderdi

 

Vatan Partisi (Türkiye) Öncü Gençlik Merkez Yönetimine,

Öncü Gençlik’in 18 Aralık’ta Ankara’da düzenlediği 10. Kurultay’ın başarıyla tamamlanmasından mutluluk duyarız. Bütün Çin Gençlik Federasyonu değerli Öncü Gençlik’e ve üyelerine en içten tebriklerini sunar.
Öncü Gençlik 10. Kurultayı’nın, birliğinizin büyümesine ve daha çok Türk gencinin ülkenin sosyal ve ekonomik olarak refaha ulaşması yolunda sorumluluk almasına vesile olmasını dileriz.
Geçen yıllarda Vatan Partisi ve onun değerli gençlik örgütü, Çin’in Güney Çin Denizi sorununun çözülmesi için kararlı bir biçimde Partimize ve ülkemize destek vermiştir. Öncü Gençlik’in bazı üyeleri de Asya-Afrika Gençlik Festivali gibi bizim düzenlediğimiz etkinliklerine de katılarak desteklerini göstermişlerdir. Bunlardan dolayı sizlere minnettarız.
İleriki yıllarda da Bütün Çin Gençlik Federasyonu siz değerli Öncü Gençlik ile derin dostluk ve işbirliğini sürdürmek, iki ülke gençlik birliğinin dostluk ve iletişimini geliştirmek için daha buyuk etkinlikler düzenlemek; dolayısıyla iki ülke ve iki partinin daha da güçlenip kalkınması için daha da fazla katkıda bulunmayı istemektedir.

 

27 Aralık 2016
Bütün Çin Gençlik Federasyonu Merkez Komitesi

ççççççç

 

oncugenclik.org.tr, 28.12.2016