Ana Sayfa Haberler DENİZLİ ÖNCÜ GENÇLİK 100 BİN İMZA İÇİN ÇALIŞMALARINA GENEL ÜYE TOPLANTISIYLA BAŞLADI

DENİZLİ ÖNCÜ GENÇLİK 100 BİN İMZA İÇİN ÇALIŞMALARINA GENEL ÜYE TOPLANTISIYLA BAŞLADI

879

Vatan Partisi Öncü Gençlik Denizli, Vatan Partisi Denizli İl Başkanlığında Genel Üye Toplantısı’nı yaptı. Toplantıya Vatan Partisi Denizli İl Başkanı İbrahim Kasapoğlu da katıldı.

Toplantıda, 27 Ocak 2018’de Vatan Partisi’nin Ankara’da yaptığı kurultayda ilan ettiği Cumhurbaşkanı Adayı Doğu Perinçek’in aday olabilmesi için toplanacak 100.000 imza kampanyası planlandı. Toplantının siyasi gündem değerlendirmesinde söz alan Öncü Gençlik Üyeleri, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin’de düzenlediği Zeytin Dalı Harekatı’nda ve attığı her adımda Mehmetçiğimizin daimi destekçisi olduğunu belirtti.

Öncü Gençlik Denizli İl Başkanı Cüneyt Çelik, “Türkiye tam bağımsız; üreten, birleşen ve çağdaşlaşan bir ülke olmadan geleceğimiz kurtulmaz. Vatan bizden zamanımızla, düşüncemizle, duygumuzla ve enerjimizle fedakarlık istiyor. Özgür ve cesur ruhlu gençlerin partisi Vatan Partisi, tüm yurtta Türk gençliğini Vatan Partisi’ne katılmaya çağırıyor. Vatansever gençlik Vatan Partisi’ne!” diyerek sözlerini noktaladı.

Öncü Gençlik Denizli, Pamukkale Üniversitesi’nin tüm vatansever öğrencilerini çağdaş, tam bağımsız, üreten ve birleşen Türkiye için Vatan Partisi’nin Cumhurbaşkanı Adayı Doğu Perinçek’in adaylığına imza vermeye çağırıyor.

oncugenclik.org.tr, 4.3.2018