Ana Sayfa Haberler GENÇLİĞİN MİNİBÜSÜ ULUSAL KANAL’DA

GENÇLİĞİN MİNİBÜSÜ ULUSAL KANAL’DA

195

Vatan Partisi Öncü Gençlik Genel Başkanı Samet Kunt kampanyanın önemine ilişkin yaptığı konuşmanın ardında Öncü Gençlik’in büyük eylemlere gitmek için aldıkları otobüsü Umuda Ortak Ol kampanyasına bağışladılarını açıkladı. Kunt konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

“Vatan Partisi Öncü Gençlik’in, Türk gençliğinin en önemli görevi Görev Vakfı’nın kampanyasına, umuduna ortak olmaktır. Dün Yükseköğretim Kurulu önünde eylem yaptık, Ulusal Kanal ve Aydınlık dışında Vatan Partisi’nin gündeme getirdiği Şırnak Üniversitesindeki FETÖ yapılanmasını kim baştan sona Türkiye’ye duyurdu? Antony Blinken’ı protesto ettik kim o eylemi baştan sona kadar polis engellemesine rağmen gösterdi? İncirlik’teki Kürecik’teki eylemlerimizde 29 Ekim’de 100 bin kişiyi Anıtkabir’e yürütürken, en zor koşullarda kim yanımızdaydı? Ulusal Kanal ve Aydınlık Gazetesi. O yüzden Ulusal Kanal ve Aydınlık güçlendirilmelidir ve Türkiye’nin en önemli medya grubudur.

‘BUNUNLA SINIRLI KALMAYACAK’

“Vatan Partisi Öncü Gençlik üyeleri de bu kampanyayı en başta omuzladı. Daha önceki kampanyalarımızda olduğu gibi burslarımızı, harçlıklarımızı, ailelerimizden gelen harçlıkları hatta bazı arkadaşlarımız günübirlik çalışarak kazandıkları paraları biriktirdiler ve Ulusal Kanal’a destek olmak için bizlere getiriyorlar. Tabii bizim desteğimiz bununla sınırlı değil. Biz Vatan Partisi Öncü Gençlik olarak kalabalık toplantılara gitmek için zamanında bir araba almıştık. O arabayı da canlı yayın aracı olarak kullanması için Ulusal Kanal’a verme kararı aldık. Tabii ki desteğimiz bununla da sınırlı kalmayacak. Harçlıklarımızı, burslarımızı toplayarak desteğimizi vermeye devam edeceğiz. Ulusal Kanal’ın ne kadar çok canlı yayın aracı olursa, ne kadar çok kamerası olursa, ne kadar çok mikrofonu olursa, ne kadar çok muhabiri olursa, o kadar Türk milleti bu tür faaliyetlerden haberdar olur.”

Kaynak: Aydınlık Gazetesi