Ana Sayfa Haberler İSTANBUL ÖNCÜ GENÇLİK 100 BİN İMZA İÇİN KARARLI!

İSTANBUL ÖNCÜ GENÇLİK 100 BİN İMZA İÇİN KARARLI!

1057

Öncü Gençlik İstanbul İl Örgütümüz, sabah 8’den gece 12’ye kadar Genel Başkanımız Doğu Perinçek’in Cumhurbaşkanı adaylığı için sürdürdüğü çalışmalara devam ediyor.

İstanbul’da imza veren 50 bine yakın vatandaşı arayarak 4-9 Mayıs tarihleri arasında ilçe seçim kurullarına çağıran Öncü Gençlik üyeleri, şehir merkezlerinde açtıkları masalarla da yeni imzacılara ulaşıyor.

Vatandaşlarımıza, tüm ilçe seçim kurulu adreslerinin yayımlandığı Aydınlık gazetesini ulaştıran gençler, gerek Alo İmza hattına gelen telefonlardan gerekse açtıkları masalardan Öncü Gençlik’e yeni üyeler kazanıyor. Her şeylerini partilerine adayan, yoruldukça mutlu olan Öncü Gençlik üyeleri, gelen telefonlara neredeyse yetişemiyor. Binlerce vatandaş Alo İmza hattını arayarak Doğu Perinçek’in Cumhurbaşkanı adayı olabilmesi için nasıl imza verebileceklerini soruyor.

Öncü Gençlik üyesi partinin il başkanlığında geceyi geçirerek çalışmalara devam ediyor. Üreten, birleşen Atatürk Türkiye’sini kuracak Doğu Perinçek’in Cumhurbaşkanı adaylığı için Öncü Gençlik ileri!

İstanbul için Alo İmza hattı: 0549 438 20 01

perinceke100binimza.com