Ana Sayfa Haberler İZMİR ÖNCÜ GENÇLİK 100 BİN İMZA İÇİN HAZIR

İZMİR ÖNCÜ GENÇLİK 100 BİN İMZA İÇİN HAZIR

1105

Öncü Gençlik İzmir, erken seçim kararı alınmasıyla Doğu Perinçek’in Cumhurbaşkanı adayı olması için yürüttüğü imza çalışmalarına hız kazandırdı.

İzmir il örgütümüz, kampüslerinde yürüttükleri imza çalışmalarının yanı sıra Karşıyaka, Bornova ve Şirinyer’de masa açarak Vatan Partisi Genel Başkanı Dr. Doğu Perinçek’in Cumhurbaşkanı adaylığı için imza topladı.

Türkiye’nin emperyalizm ve egoizm arasında seçeneksiz olmadığını tüm İzmir halkına ilan ederek, Vatan Partisi’nin Türkiye’nin sorunlarına çözümlerini İzmir halkına anlattı.

Erken seçim kararını değerlendiren Öncü Gençlik İzmir İl Başkanı Ferdi Tanhan, “AKP iktidarı ve onun kuyruğudan giden MHP çok zor durumda. Borçlanma ekonomisi iflas etti. Türkiye’yi borç batağına batırdılar. Bu nedenle yaşanan büyük ekonomik sıkıntıların oylara yansımasından korkuyorlar, bir an önce seçime gitme telaşı buradan geliyor. Vatan Partisi seçimlere hazır. Zaten seçim hazırlıklarına ilk başlayan parti, Vatan Partisi olmuştur. Vatan Partisi’nin Cumhurbaşkanı adayı için gerekli yüz bin imzayı 1-2 hafta içinde tamamlayacağız. Vatandaşlarımız millet iradesine darbe vuran, partilerini mafya yönetir gibi yöneten liderleri istemiyor. Onlara karşı her zaman vatanı savunan, milletine güvenen Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek’i destekliyor” sözleriyle halkın adayının Doğu Perinçek olduğunu vurguladı.

oncugenclik.org.tr, 21.4.2018