Ana Sayfa Haberler İZMİR ÖNCÜ GENÇLİK DOĞU PERİNÇEK’İN CUMHURBAŞKANLIĞI ADAYLIĞI İÇİN KARARGAHLARA YERLEŞTİ

İZMİR ÖNCÜ GENÇLİK DOĞU PERİNÇEK’İN CUMHURBAŞKANLIĞI ADAYLIĞI İÇİN KARARGAHLARA YERLEŞTİ

1058

Öncü Gençlik İzmir İl Örgütümüz, yoğun bir katılımla genel üye toplantısını gerçekleştirdi.

Öncü Gençlik İzmir İl Örgütümüz, Genel Başkanımız Doğu Perinçek’i Cumhurbaşkanı adayı olarak göstermek için başlattığımız imza kampanyasının çalışmalarını İzmir’de hızlandırmak adına yoğun katılımın olduğu bir genel üye toplantısı gerçekleştirdi. Genel üye toplantısı, partimizden gelen genelgenin sunulmasıyla başladı. Öncü Gençlik İzmir İl Başkanı Ferdi Tanhan’ın yönettiği toplantıya Vatan Partisi İzmir İl Sekreteri Erdem Şahin de katıldı. Şahin, “Hepimize çok ciddi görevler düşüyor. Her yapacağımız iş, devrime bir tuğla koymak olacaktır. Şu anda bir devrim sürecine girdik. Eğer kaosa bakarsak önümüze takılan engelleri aşamayız. Bizim dışımızdaki hiçbir parti seçilse bile bir yıl sürecine dayanamayacak. Vatan Partisi, programı olan tek partidir. Aslında Vatan Partisi olarak seçim çalışmasına başladık. Bu çalışmada da her zaman olduğu gibi Öncü Gençlik’e güveniyoruz” dedi.

İLÇELER KARARGAHA ÇEVRİLECEK!

Genel üye toplantısında alınan kararla Öncü Gençlik İzmir, 9 Mayıs’a kadar Karşıyaka, Bornova, Karabağlar, Buca, Bayraklı, Gaziemir ve Balçova olmak üzere merkezi ve nüfüs yoğunluğunun fazla olduğu 7 ilçeyi adeta bir karargah haline getirecek. İlçelerde Vatan Partisi üyeleri ile birlikte çalışmalara katılan Öncü Gençlik İzmir, güne erken saatlerde gündem tartışması ile başlayacak. Gündem tartışması ile başlanan gün, imza veren vatandaşların ilçe seçim kurullarına gelip Cumhurbaşkanı adaylarını Genel Başkanımız Doğu Perinçek olarak göstermesi için yapılan aramalarla devam edecek. Günün sonuna doğru Öncü Gençlik İzmir üyeleri, 7 ilçede eş zamanlı olarak açtıkları masalarda Genel Başkanımız Doğu Perinçek’i Cumhurbaşkanı adayı olarak göstermeleri için İzmirlilere temas edecek. 4-9 Mayıs tarihleri arasında ise Öncü Gençlik İzmir, ilçe seçim kurullarında Cumhurbaşkanı adayı olarak Perinçek’i gösterecek olan vatandaşları ilçe seçim kurullarına yönlendirecek.

Genel üye toplantısı ilçe ekiplerinin belirlenmesi ve “Tek Seçenek Doğu Perinçek” sloganının atılmasıyla sona erdi. Öncü Gençlik İzmir üyeleri, toplantıda “Vatan Partisi iktidar olacak” vurgusu yaptı.

oncugenclik.org.tr, 29.04.2018