Ana Sayfa Haberler İZMİR ÖNCÜ GENÇLİK İL KURULTAYINI TOPLUYOR

İZMİR ÖNCÜ GENÇLİK İL KURULTAYINI TOPLUYOR

794

Öncü Gençlik İzmir, 25 Şubat Pazar günü gerçekleştireceği olağanüstü kurultayda önümüzdeki dönemde üzerine düşen görevleri tartışarak yeni il başkanı ve il yönetimini belirleyecek. Seçimin yaklaşmasıyla Cumhurbaşkanı adayını Doğu Perinçek olarak belirleyen Vatan Partisi’nin Türkiye’yi yöneteceği siyasetleri konuşacak olan Öncü Gençlik, İzmir’deki tüm vatansever gençleri kurultaya davet ediyor.

Öncü Gençlik İzmir İl Başkan Vekili Ferdi Tanhan, Türkiye’nin mevcut durumuna dair “Ülkemiz Amerikan emperyalizminin ve onun yerli piyonlarının saldırısı altındadır. Mehmetçiğimiz ve polisimiz PKK ve FETÖ’ ye karşı amansız bir mücadele yürütmektedir. Zeytin Dalı harekâtıyla TSK mazlumlar dünyasına büyük bir güven ve umut vermektedir. Milletimiz güvenliği ve huzuru için bütün diğer kaygıları bir kenara bırakarak birleşmektedir” dedi.

Vatansever Gençlik Partiyle İktidara !

Türk gençliğinin görev günlerinin zorlu günler olduğunu ifade eden Tanhan, “Tarih boyunca Türk gençliği ülkenin içinde bulunduğu zor günlerde alması gereken görevleri gocunmadan, gülümseyerek almıştır. Milleti birleştirmeli ve cephe gerisini Mehmetçiğimizin başarısı için birbirine kenetlenmeliyiz. Türkiye’yi içinde bulunduğu bu zor günlerden stratejisi belirsiz, politikası tutarsız olan hükümetler kurtaramaz. Vatan Partisi iktidarı Türkiye’nin gündemindedir. Vatan Partisi’nin Öncü Gençliği, ülkenin teminatı olduğunu yaptığı her işte göstermektedir. Bu doğrultuda Türk Gençliği Vatan Partisi’ne, vatanı kurtaracak karargâha koşmalıdır” diyerek 25 Şubat’ta gerçekleştirilecek Öncü Gençlik İzmir Olağanüstü İl Kurultayı’nın vatansever gençliğin buluşma yeri olacağını belirtti.

Türk gençliğini vatan için birleşmeye davet eden Öncü Gençlik İzmir, yüzlerce gençle 25 Şubat Pazar günü saat 13.00’ da Bornova Öğretmen Evi’nde Olağanüstü İl Kurultayını gerçekleştirecek.

oncugenclilk.org.tr, 20.2.2018