Ana Sayfa Haberler İZMİR ÖNCÜ GENÇLİK KURULTAYA GİDİYOR

İZMİR ÖNCÜ GENÇLİK KURULTAYA GİDİYOR

1612
Vatan Partisi Öncü Gençlik İzmir İl Örgütü, olağanüstü kurultaya gidiyor. Şubat ayında gerçekleşecek olağanüstü kurultayda Öncü Gençlik İzmir İl Başkanlığı’nda görev değişikliği yaşanacak. İl başkanlığı görevi, kurultay gününe kadar Ferdi Tanhan tarafından vekaleten yürütülecek.
Önceki dönem Öncü Gençlik İzmir İl Başkanı olan Cansu Cantürk, partinin gençlik kollarından mezun oldu. Cantürk, mezuniyetinin ilanının ardından Vatan Partisi İzmir İl Başkanlığı’nda il saymanlığı görevine getirildi. Cantürk’ün mezuniyeti sonrasında Öncü Gençlik İzmir İl Örgütü de olağanüstü kurultay kararı alarak hazırlıklara başladı.
İl Başkanlığını Vekaleten Yürütecek 
Öncü Gençlik İzmir İl Başkanlığı görevini ise, kurultay gününe kadar Dokuz Eylül Üniversitesi Tarih Öğretmenliği Bölümü ögrencisi olan Ferdi Tanhan başkan vekili olarak yürütecek.
Öncü Gençlik İzmir İl Yönetimi toplatısında alınan kararlar doğrultusunda,Öncü Gençlik İzmir Sekreterliği görevinde de değişiklik yapıldı. İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Temel Örgüt Başkanlığı görevini yürüten Mustafa Gökmen, ortak karar ile il sekreteri olarak belirlendi.
oncugenclik.org.tr, 28.12.2017