Ana Sayfa Haberler İZMİR ÖNCÜ GENÇLİK MİTİNG İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYOR

İZMİR ÖNCÜ GENÇLİK MİTİNG İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYOR

1324

Öncü Gençlik İzmir, 24 saat boyunca devam ettirdikleri çalışmalar ile  genç yaşlı demeden herkesi 22 Haziran Cuma günü saat 19.00’da Bornova Cumhuriyet Meydanı’nda yapılacak “İzmir İçin Çözüm Perinçek” mitingine davet ediyor.

Vatan Partisi, yurt genelinde yaptığı Cumhurbaşkanlığı seçimleri çalışmaları ile alanları boş bırakmıyor. İzmir’de ise Vatan Partisi üyeleri, seçim çalışmalarını günün 24 saati devam ettiriyor. Vatan Partisi İzmir, gündüz merkezi yerlerde stantlar açarak bildiriler dağıtıyor ve milletvekili adayları ile birlikte esnaf esnaf dolaşıyor. İzmir’in köy kahvehanelerinde ve köy pazarlarında da halkla buluşan adaylar, akşam saatlerinde ise sahil kıyılarında dinlenen vatandaşlar ile sohbet ediyor. Vatan Partisi’nin programlarının anlatıldığı ve İzmir’in sorunlarına özel çözüm önerilerinin konuşulduğu sıcak sohbetlerde İzmirliler, 22 Haziran Cuma günü saat 19.00’da Bornova Cumhuriyet Meydanı’nda yapılacak “İzmir İçin Çözüm Perinçek” mitingine davet ediliyor.  Aynı zamanda Vatan Partililer, yaptıkları telefon aramaları ile İzmirlileri mitinge çağırıyor.

İzmir İçin Çözüm Perinçek mitingine, yüzlerce kişi katılacak

Cumhurbaşkanı Adayı ve Vatan Partisi Genel Başkanı Dr. Doğu Perinçek’in katılımıyla gerçekleşecek olan mitingin çalışmaları ise, gündüz ile sınırlı kalmıyor. Gece de miting çalışmalarına devam eden Vatan Partililer, İzmir’in her ilçesini afişlerle ve raketlerle donatıyor. Atatürk devrimlerini İzmir’den başlatacaklarını ifade eden Vatan Partisi İzmir İl Teşkilatı, 7’den 77’ye tüm İzmirlileri mitinge “Bayrağını al gel” diyerek davet ediyor. Bornova Cumhuriyet Meydanı’nda yapılacak mitinge yüzlerce İzmirlinin katılımı bekleniyor. Vatan Partisi İzmir İlçe Teşkilatlarının ise mitinge konvoylarla katılacağı ve mitingde çok sayıda akademisyenin yer alacağı bildirildi.

oncugenclik.org.tr, 20.6.2018