Ana Sayfa Haberler İZMİR’İN EFELERİNDEN DOĞU PERİNÇEK İÇİN İMZA SEFERBERLİĞİ

İZMİR’İN EFELERİNDEN DOĞU PERİNÇEK İÇİN İMZA SEFERBERLİĞİ

1081

Vatan Partisi Öncü Gençlik İzmir İl Örgütü, 4-9 Mayıs tarihleri arasında İzmir’in tüm ilçelerindeki yüksek seçim kurullarına akın edecek.

İzmir Öncü Gençlik, Genel Başkanımız Doğu Perinçek’in Cumhurbaşkanlığı adaylığı için başlattığı seferberlik doğrultusunda çalışmalarına devam ediyor. Her gün 7 ilçede eş zamanlı gerçekleştirdikleri çalışmalarla tüm İzmir halkıyla iletişim kuran İzmir İl Örgütümüz, kararlılıkla adım adım ilerliyor.

dav

‘’Atatürk Türkiye’sini inşa edeceğiz’’
Öncü Gençlik İzmir İl Yöneticisi ve Balçova İlçe Sorumlusu Ali Erdem Köz: ‘’Partimiz 100.000 imzayı toplamak için canla başla çalışıyor. Bizler de Balçova’da Türkiye’yi zor koşullarda yönetebilecek, parti programında Altı Ok’u barındıran, yeniden Atatürk Türkiyesi’ni inşa etmek isteyen tek lider olan Cumhurbaşkanı adayı Doğu Perinçek için YSK’ya çağrı yapıyoruz. Balçova halkının ilgisi çok yüksek, muhalefet partisinin HDP ile olan ilişkisi çokça eleştiriliyor ve mücadele adamı, Avrupa’nın ortasında Ermeni Soykırımı yalanını bertaraf eden Perinçek için 4 Mayıs’ta YSK’ya gelme sözü alıyoruz’’ sözleriyle Balçova halkının 4-9 Mayıs tarihleri arasında ilçe seçim kurullarına akın edeceklerini belitti.

‘’Hedefimiz belli bugün 100 bin imzayı toplamak yarın partiyi iktidar yapmak’’
Baskın erken seçim, iktidarın ülkeyi yönetemediğinin, ülkemizin ciddi sarsıntılara gebe olduğunun göstergesi. Bu sürecin sonu partimizin iktidarı ile sonuçlanacaktır. Depremler ve sarsıntılar partimizin ikdarıyla önlenebilir diyen Öncü Gençlik İzmir İl Yöneticisi ve Bornova İlçe Sorumlusu Samet Kunt: ‘’ 100 bin imza ve bunun toplanması için çıkarılan zorluklar Vatan Partisi’ni ve onun Cumhurbașkanı adayını engellemek adına devreye sokulmuștur. Ancak bu çabalar bir sonuç getirmeyecek Vatan Partisi milli hükümeti kuracaktır. En az 100 bin imzayı toplayarak çalıșmalarımıza devam edeceğiz.

Çalıșmanın Bornova ayağında 2500 kișiyi YSK’ya götürmek gibi bir hedef belirledik. Bu hedefe ulașmak için yoğun bir tempoda çalıșıyoruz. Sabah 09:30’da İlçe binamızda toplanıyoruz güne hep beraber kahvaltı yaparak bașlıyoruz. Ardından gazete okuyarak ve gündemi tartıșarak devam ediyoruz. 11.00’da aramalara bașlıyoruz üyelerimizi ve imza veren dostlarımızı çevreleriyle birlikte ilçe seçim kurullarına davet ediyoruz. Çalıșmalarımızı masalarda imza toplayarak ve geceleri propaganda çalıșması yaparak sonlandırıyoruz. Hedefimiz belli bugün 100 bin imzayı toplamak yarın partiyi iktidar yapmak’’ sözleriyle Bornova’da yürüttükleri çalışmaları aktararak, kararlı olduklarını vurguladı.

‘’Seçenek Doğu Perinçek’’

‘’Baskın erken seçimle çaresiz bırakılmaya çalışılan halkımız seçeneğin Dr. Doğu Perinçek olduğunu görerek imza çalışmasına büyük destek veriyor. Sadece yetişkinlerimizden değil Dokuz Eylül Üniversitesi öğrencileri ve öğretim üyelerinden de destek görüyoruz. Partimiz ve halkımız ile birlikte 100 bin imza barajını aşıp hükümet olma yolunda kararlı adımlarla yürüyoruz’’ diyen Öncü Gençlik İzmir İl Yöneticisi Ve Buca İlçe Sorumlusu Görkem Gözet ise açtıkları masalardaki olumlu tepkilerin yanı sıra üniversite öğrencileri ve öğretim görevlilerinden de gördükleri destekleri dile getirdi.

‘’İlçe seçim kurullarını miting alanlarına çevireceğiz’’ şiarıyla yola çıkan Öncü Gençlik İzmir bu yolda emin adımlarla yürümeye devam edecek.

oncugenclik.org.tr, 02.05.2018