Ana Sayfa Haberler MARMARA ÜNİVERSİTESİ ÖNCÜ GENÇLİK YENİ DÖNEM ÇALIŞMALARINI PLANLADI

MARMARA ÜNİVERSİTESİ ÖNCÜ GENÇLİK YENİ DÖNEM ÇALIŞMALARINI PLANLADI

769

Öncü Gençlik İstanbul Marmara Üniversitesi Temel Örgütü, Öncü Gençlik İstanbul İl Sekreteri Berke Berkil’in katılımıyla dönemin ilk toplantısını yaptı.

Vatanseverliğin tüm yurtta baskınlaştığı, Atatürk’ün bir değer ve lider olarak yükseldiği, uluslararası emperyalist aktörler arasında yarılmaların oluştuğu ve Türkiye’yi yönetenlerin tutarsızlıklar gösterdiği koşullarda Güneş Harekâtının tam zamanı olduğu vurgulandı. Öncü Gençlik’i Marmara Üniversitesi’nde büyütmenin yöntemlerinin tartışıldığı toplantıda, Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek’in cumhurbaşkanı adaylığı için gereken 100 bin imzanın toplanmasıyla ile ilgili görevler çıkarıldı.

4 Mart Pazar günü düzenlenecek Öncü Gençlik Olağanüstü İl Kurultayı’nı örgütleme planlamasının yapılmasıyla tamamlanan toplantıda, Marmara Üniversitesi’nden kurultaya yoğun katılım sağlama kararı verildi. Geçmiş dönem değerlendirmesi üzerinden gelecek planlaması çıkaran Öncü Gençlik Marmara Üniversitesi Temel Örgütü, üniversitede büyüyerek üniversite gençliğinin cumhurbaşkanı adayını Doğu Perinçek yapacak!

oncugenclik.org.tr, 1.3.2018