Ana Sayfa Haberler ÖNCÜ GENÇLİK 100 BİN İMZA İÇİN GÖREVLERE HAZIR

ÖNCÜ GENÇLİK 100 BİN İMZA İÇİN GÖREVLERE HAZIR

1012

Öncü Gençlik İstanbul, Vatan Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Doğu Perinçek’in cumhurbaşkanı adaylığı için gereken 100 bin imza için kolları sıvadı.

Vatan Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Dr. Doğu Perinçek, 11 Şubat Pazar günü Vatan Partisi Pendik İlçe Başkanlığı’nın Yunus Emre Kültür Merkezi’nde düzenlediği konferansta vatandaşlarla buluştu. Vatandaşların akın ettiği konferansta Öncü Gençlik, Doğu Perinçek’in cumhurbaşkanı adaylığı için binlerce imza topladı.

“BU SAVAŞTAN MİLLİ HÜKÜMET İLE ÇIKACAĞIZ”

Dr. Doğu Perinçek yaptığı konuşmada: “Savaşa Tayip Erdoğan’larla girdik, savaştan Vatan Partisi’nin başında olduğu bir Milli Hükümet ile çıkacağız. Bu savaştan sonra Kemalist Devrim’in rotasına gireceğiz. Kurtuluş Savaşları, devrimci savaşlar istiklal getirir, bağımsızlık getirir, barış getirir. Onun için haklı savaşın içindeyiz.” ifadelerini kullandı.

Coşkuyla “Öncü Cesur Doğu Perinçek”, “Şehitler ölmez vatan bölünmez”, ”Yaşasın Vatan Partisi”, “Mustafa Kemal’in askerleriyiz” ve “Cumhurbaşkanı Perinçek” sloganlarının atıldığı konferans, Dr. Doğu Perinçek’in vatandaşların sorularını yanıtlamasıyla sona erdi.

Doğu Perinçek’in “Görevlere hazır mıyız?” sorusunu yöneltmesiyle  “Hazırız!” cevabını veren Öncü Gençlik, etkinlik bitişinde Genel Başkan Dr. Doğu Perinçek ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Öncü Gençlik imza kampanyası için çalışmalarına devam edecek.

oncugenclik.org.tr, 12.2.2018