Ana Sayfa Haberler ÖNCÜ GENÇLİK 25. YILINI KUTLAYACAK

ÖNCÜ GENÇLİK 25. YILINI KUTLAYACAK

1653

Öncü Gençlik olarak kuruluşumuzun 25. yıl dönümüne özel tüm Türkiye’de kutlama etkinlikleri düzenliyoruz. Bu etkinliklerin ilki ve en büyüğü İstanbul’da olacak.

Öncü Gençlik, kuruluşunun 25. yıl dönümünde Tecrübenin Işığında Genç Aydınlıkçılar adlı film gösterimini yapacak. Etkinlikte Vatan Partisi Genel Başkanı Dr. Doğu Perinçek Öncü Gençlik’e seslenecek. Etkinlik, 17 Nisan Çarşamba günü 20.00’de Beyoğlu Ses Tiyatrosu’nda yapılacak. Öncü Gençlik üyeleri de hazırladıkları koroyla akşama renk katacak.

VATAN PARTİSİ’NİN GENÇLİĞİ OLMAK EN BÜYÜK MUTLULUĞUMUZ
Öncü Gençlik’in 25. yılı hakkında Aydınlık’a konuşan Öncü Gençlik Genel Sekreteri Ferdi Tanhan, “17 Nisan 1994’te, Öncü Gençlik adıyla kurumsallaşan teşkilatımızın 25. kuruluş yıl dönümüne girmiş bulunuyoruz. Bugün Vatan Partisi’yle temsil edilen şanlı Türk devrimciliğinin gençlik örgütü olmak en büyük mutluluğumuzdur. Partimiz, ülkemizi zor günlerin içinden 50 yıllık geleneği, fedakâr kadroları, vatan savunması ve üretim devrimi programıyla çıkarmaya hazırdır.” dedi.
Tanhan, “Bu kapsamda teşkilatımızın 25. yıl kutlamaları ayrı bir önem kazanmıştır. Vatan Partisi Öncü Gençlik, Türk devriminin son fedai kuşağının bir parçasıdır. Bu kuşağın ülkemizi yöneteceği günler yakındır.
Gençliği olmayan partinin geleceği yoktur. Partisi olmayan gençlik ise öksüzdür. Milletimizi partisiz, geleceğimizi çaresiz, Türk gençliğini öksüz bırakmayacağız. Gençliği birleştirerek vatan ve devrim mücadelesini nice 25 yıllara zaferler içinde taşıyacağız.” sözleri ardından herkesi 25.yıl etkinliklerine davet etti.

oncugenclik.org.tr, 11,4,2019