Ana Sayfa Haberler ÖNCÜ GENÇLİK AVRUPA TEMSİLCİSİ GÖKHAN DAĞTEKİN OLDU

ÖNCÜ GENÇLİK AVRUPA TEMSİLCİSİ GÖKHAN DAĞTEKİN OLDU

1097

Vatan Partisi Temsilciliği Avrupa Atılım Kurultayı, 15-16 Aralık’ta Almanya’nın Frankfurt kentinde yapıldı. Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek ve Genel Başkan Yardımcısı Şule Perinçek’in de katıldığı kurultayda, yeni yönetim kadroları belirlendi. Gökhan Dağtekin ise Öncü Gençlik Avrupa Temsilcisi oldu. 
HAYATINI PARTİYLE BİRLEŞTİREN GENÇLİK
Öncü Gençlik Avrupa Temsilcisi Gökhan Dağtekin şöyle konuştu: 
“Kurultayımızda Avrupa Öncü Gençlik olarak örgütlenme kararımızı ilan ettik. Öncü Gençlik’te bir araya gelen arkadaşlarımızın ortak özelliği hayatını partiyle birleştirme kararı vermiş, geleceğini partiyle birlikte kurgulayan arkadaşlardan oluşmasıdır.” 
Kurultayla birlikte Vatan Partisi Avrupa Yönetiminin ciddi oranda gençleştiğini belirten Dağtekin, yeni yönetimde tecrübeyle gençlik enerjisini birleştirdiklerini ifade etti.


Dağtekin, “Öncü Gençlik partiye, vatana ve bulunduğu topluma geleceğin liderlerini yetiştiren ocaktır. Kendimizi yetiştirmek, sürekli gelişmek, bugün dünden daha ileri olmak Öncü Gençlik içerisinde gerçekleşir. Bu gelişim mücadele ve dayanışma pratiği içerisinde büyür. Diğer yandan teorik gelişme de ideolojik olarak gelişmemizin bir “olmazsa olmazıdır”. Bu yöndeki eğitimsel faaliyetler de Öncü Gençlik’in başlıca faaliyetlerini oluşturacaktır. Avrupa’nın her köşesinde Türk milliyetçisi ve Atatürkçü bir gençlik yaratacağız.” dedi.


oncugenclik.org.tr, 23.12.2018