Ana Sayfa Haberler ÖNCÜ GENÇLİK DENİZLİ’DEN ÇAĞRI: VATANSEVER GENÇLİK PARTİYLE İLERİ!

ÖNCÜ GENÇLİK DENİZLİ’DEN ÇAĞRI: VATANSEVER GENÇLİK PARTİYLE İLERİ!

1008

Vatan Partisi Öncü Gençlik Denizli İl Örgütü, Öncü Gençlik 10. Olağan Denizli İl Kurultayı’nı duyurmak üzere bir basın açıklaması düzenledi. Açıklamayı Öncü Gençlik İl Başkanı Cüneyt Çelik gerçekleştirdi. Çelik: “Tüm vatansever gençliği, 9 Aralık Cuma günü Öncü Gençlik 10. Olağan Kurultayı’na davet ediyoruz.”

“ÜLKEMİZİN VE MİLLETİMİZİN GELECEĞİ OMUZLARIMIZDADIR”

Bu topraklarda gençlik, memleket meselelerini hep omuzlarında taşımıştır. Omuzlarımız nasırlıdır, omuzlarımızdaki yük ağırdır diyen Cüneyt Çelik “Çünkü ülkemizin ve milletimizin geleceği omuzlarımızdadır. Geleceğimiz, vatanımızın ve cumhuriyetimizin geleceğine sıkı sıkıya bağlıdır Adana’da yaşadığımız vahşet Ortaçağın Türk milletinin geleceğini Ortaçağ ateşinde yakmasına İzin vermeyeceğiz. Bütün tarikat yurtları kamulaştırılmalıdır. Bir tek Vatan Partisi kaldırılmadı. Bir tek Vatan Partisi Türkiye’yi güvenliğe huzura refaha ve çağdaşlığa kavuşturur, vatan savaşından ülkemizi başarıyla çıkarır. Çünkü bir tek Vatan Partisi kaldırılamadı Bir tek Vatan Partisi vatan, cumhuriyet, emek ve insanlık değerlerinden sapmadı”

“TÜRK GENÇLİĞİNİ ÖNE ATILMAYA ÇAĞIRIYORUZ”

”Türkiye’yi böldürmemek, Cumhuriyeti yıktırmamak için; Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, bölücüler, tecavüzcüler ülkesi olmasın diye bütün Türk gençliğini Vatan Partisi’ne üye olmaya çağırıyoruz. Türkiye’yi sistem partilerinden kurtarmak ve Atatürk Devrimlerinin rotasına yeniden sokmak için tüm Denizlili arkadaşlarımızı 9 Aralık 2016 Cuma günü, Saat 17 00’da Pişkin Otel’de gerçekleştireceğimiz 10.Olağan İl Kurultayımıza davet ediyoruz.” dedi.

oncugenclik.org.tr, 04.12.2016