Ana Sayfa Haberler ÖNCÜ GENÇLİK ESKİŞEHİR “GÜÇLÜ KADRO, GÜÇLÜ ÖRGÜT” ŞİARI İLE YENİ DÖNEME HAZIR!

ÖNCÜ GENÇLİK ESKİŞEHİR “GÜÇLÜ KADRO, GÜÇLÜ ÖRGÜT” ŞİARI İLE YENİ DÖNEME HAZIR!

954

Öncü Gençlik Eskişehir İl Örgütü, yeni döneme Öncü Gençlik GYK üyesi Yiğit Alp Yurdakul’un katılımıyla gerçekleştirilen “Genişletilmiş İl Yönetim Kurulu Toplantısı” ile başladı.

Siyasi gündem ile başlayan toplantıda, yenilen emperyalizmin ülkemize karşı kültürel saldırılarını arttırdığı tespiti yapıldı. Bu saldırılara karşı, Türk gençliğinin taarruzda kalacağını, emperyalizme geçit vermeyeceği vurgulandı. Toplantıda öğrencinin en büyük sorunu haline gelen barınma konusu da konuşuldu. Bu sorunun devlet eliyle çözülmesi gerektiği vurgusu yapılarak çözüm önerileri tartışıldı. Aynı zamanda üniversitelerde ve liselerde yeniden yüz yüze eğitimin başlamasıyla örgütlenme atağı yapmak üzere gelecek dönem planlamaları yapıldı ve yeni döneme dair örgütlenme stratejisi belirlendi.

“GÜÇLÜ KADRO, GÜÇLÜ ÖRGÜT”

Yeni görevlendirmeler yapılan toplantıda;
Öncü Gençlik Eskişehir İl Başkan Yardımcılığı görevine Emircan Fırıncı, Öncü Gençlik Eskişehir Propaganda Bürosu Başkanlığı ve İl Yöneticiliği görevine Berfin Şenel seçildi. Aynı zamanda Cihat Melih Etli oy birliği ile Öncü Gençlik Eskişehir İl Yönetim Kurulu üyesi olarak belirlendi.

Öncü Gençlik Türkiye’yi yönetmeye hazır!