Ana Sayfa Haberler ÖNCÜ GENÇLİK İSTANBUL YENİ DÖNEME HAZIR!

ÖNCÜ GENÇLİK İSTANBUL YENİ DÖNEME HAZIR!

747

Öncü Gençlik İstanbul İl Örgütü yeni döneme “Genişletilmiş İl Yönetim Kurulu Toplantısı” ile başladı. 2 gün süren toplantı siyasi gündem değerlendirmesi ile başladı.

Siyasi gündemde, Türkiye’nin içinde bulunduğu ekonomik sorunlara ilişkin Vatan Partisi’nin çözüm önerileri tartışıldı. Afganistan’da emperyalizme karşı süren bağımsızlık mücadelesinin, CHP’nin başını çektiği Biden muhalefeti üzerindeki yankıları konuşuldu. Aynı zamanda, Vatan Partisi’nin Doğu ve Güneydoğu’dan başlattığı örgütlenme atağının sonuçları değerlendirildi.

Üniversitelerde ve liselerde yeniden yüz yüze eğitimin başlamasıyla okullarda faaliyetler yapmak üzere gelecek dönem planlamaları yapıldı ve mücadele takvimi çizildi.

Vatan Partisi’nin iktidara yürüdüğü bu süreçte İstanbul’daki tüm üniversitelerde ve liselerde iktidar olma hedefiyle çalışmalar planlandı.

YENİ GÖREV DEĞİŞİKLİKLERİ

Öncü Gençlik İstanbul Propaganda Bürosu Başkanı olarak oy birliği ile Öncü Gençlik İstanbul İl Yöneticisi Elif Beyza Tekin, Örgütlenme Bürosu Üyesi olarak Öncü Gençlik İstanbul İl Yöneticisi Görkem Uzunoğlu oy birliği ile seçilmiştir.