Ana Sayfa Haberler ÖNCÜ GENÇLİK KIRŞEHİR 10. OLAĞAN İL KURULTAYINI GERÇEKLEŞTİRDİ

ÖNCÜ GENÇLİK KIRŞEHİR 10. OLAĞAN İL KURULTAYINI GERÇEKLEŞTİRDİ

1167

Vatan Partisi Öncü Gençlik, 10. Olağan Genel Kurultay sürecinde Kırşehir’de de il kurultayını gerçekleştirdi.

Kırşehir’deki kurultaya Vatan Partisi Kırşehir İl Başkanı Dursun Karadağ, Öncü Gençlik Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Berkan Özer ve Öncü Gençlik Genel Yönetim Kurulu Üyesi Can Bayram da katıldı.

“Türkiye’de Vatan Partisi’nin Politikaları Hakim”

Kurultayda söz alan Vatan Partisi İl Başkanı Dursun Karadağ, “Yıllardır Türkiye’de en doğru siyasetleri savunan parti Vatan Partisi’dir. Özellikle 15 Temmuz sonrasında gerek iç politikada FETÖ ve PKK terörünün üzerine kararlılıkla gidilmesi, gerekse dış politikada Avrasya’ya yakınlaşma Vatan Partisi’nin yıllardır savunduğu meselelerdi. Bu durum gösteriyor ki Türkiye’de Vatan Partisi’nin politikaları hakim.” dedi.

‘Özgüven En Büyük Silahımız’

Öncü Gençlik MYK Üyesi Berkan Özer, “Atatürkçü, milliyetçi, laik, ülkenin birlik ve bütünlüğünden yana olan tüm gençliği tek çatı altında birleştirebilecek tek siyasi parti Vatan Partisi’dir. Bu sebeple her yerde olduğu gibi Kırşehir’de de örgütlenme potansiyelimiz çok yüksek, yürüteceğimiz çalışmalarda bu özgüvenle hareket etmeliyiz” dedi.

Kurultayda Can Aslan yeniden Öncü Gençlik Kırşehir Temsilcisi seçildi. Ayrıca üst kurul delegeliğine de iki kişi seçildi.

2

oncugenclik.org.tr, 27.112016