Ana Sayfa Haberler ÖNCÜ GENÇLİK KONYA BASIN ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

ÖNCÜ GENÇLİK KONYA BASIN ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

858

Öncü Gençlik Konya Basın/Propaganda birimi, Öncü Gençlik Konya 10.Olağan İl Kurultayı çalışmaları çerçevesinde Konya’da yerel yayın yapan Konya’nın Sesi Gazetesi Genel Yayın müdürü Ahmet Tapu ile görüştü.

Görüşmede Türkiye’nin ve Konya’nın sorunları ele alınırken, Öncü Gençlik İl Başkanı Onur Özcan: “Türkiye, 15 Temmuzda kanlı bir Amerikancı darbe girişimini püskürtmüştür. Amerikan güdümlü teröre karşı tüm vatansever gençliği birleştirmek hedefi ile yola çıktık. Türkiye’nin geleceği açıktır” dedi. Konya’nın Sesi Gazetesi Genel Yayın Müdürü Ahmet Tabu ise “15 Temmuz darbe girişiminden de öte işgal girişimi olduğunu belirtti. Gençliğin siyasi arenada boy göstermesinden memnuniyet duyduğunu dile getiren Ahmet Tabu, gençliğe güvendiklerini dile getirdi.

Daha sonra Konya’nın Sesi Gazetesini, Öncü Gençlik Konya 10. İl Kurultayına davet eden Öncü Gençlik üyelerine Genel Yayın Müdürü Ahmet Tapu ziyaretiniz ve davetiniz için teşekkürlerini iletti. 12 Aralık Pazartesi günü il kurultayına katılacaklarını belirtti.

oncugenclik.org.tr, 04.12.2016