Ana Sayfa Haberler ÖNCÜ GENÇLİK KONYA’DA YENİ DÖNEMDE YENİ BAŞKAN!

ÖNCÜ GENÇLİK KONYA’DA YENİ DÖNEMDE YENİ BAŞKAN!

1009

Öncü Gençlik Konya İl Örgütü, yeni döneme Öncü Gençlik Genel Sekreteri Sezer Özseven’in katılımıyla yapılan “Genişletilmiş İl Yönetim Kurulu Toplantısı” ile başladı.

Siyasi gündemle başlayan toplantıda Türkiye’deki hükümet sorunu, Biden muhalefetinin yaratıcı yıkıcılık kapsamındaki faaliyetleriyle nasıl mücadele edileceği ve bu süreçte Vatan Partisi’nin iktidar formülünün ne olması gerektiği tartışıldı.

Örgütsel düzenlemeler gündemi ile devam eden toplantıda Öncü Gençlik Konya İl Başkanı ve GYK Üyesi Ekrem Yurdusev Öncü Gençlik ocağından mezun oldu.

Öncü Gençlik Konya İl Başkanlığı görevine Öncü Gençlik Merkez Yürütme Kurulu’nun kararı ve Vatan Partisi Konya İl Yönetim Kurulu’nun oy birliği ile, Öncü Gençlik Konya İl Sekreterliği görevini yürüten Güney Tekin seçildi.

Öncü Gençlik İl Sekreterliği görevine ise oy birliğiyle Öncü Gençlik Konya İl Yöneticisi Kıymet Yıldarı seçildi.

Toplantının devamında gelecek dönem planlaması yapıldı.

Öncü Gençlik Türkiye’yi yönetmeye hazır!

Güney Tekin Kimdir?

15 Haziran 1996 yılında Erzurum’da doğdu. Aslen de Erzurumludur. Selçuk Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü 4. sınıf öğrencisidir. 2016 yılında Vatan Partisi’ne üye oldu. Selçuk Üniversitesi Atatürkçü Düşünce Topluluğu Başkanlığı, Öncü Gençlik Konya İl Sekreterliği görevlerini yürüttü. Öncü Gençlik Genel Yönetim Kurulu üyesidir.