Ana Sayfa Haberler ÖNCÜ GENÇLİK KONYA’DAN SAADET GENÇLİK’E KURULTAY ZİYARETİ

ÖNCÜ GENÇLİK KONYA’DAN SAADET GENÇLİK’E KURULTAY ZİYARETİ

867

12 Aralık 2016 tarihinde Konya Novotel’de toplanacak olan Öncü Gençlik Konya İl Örgütü 10. Olağan İl Kurultayı Çalışmaları kapsamında, Öncü Gençlik Konya İl Başkanı Onur Özcan’ın başında bulunduğu bir heyet Saadet Partisi’nin gençlik kolları olan Genç Saadet Konya İl Örgütünü ziyaret etti.

Heyetimizi karşılayan Genç Saadet Konya İl Başkanı Seyit Arık, Amerikan emperyalizminin ve Siyonizm belasının bölgeyi ateşe çevirmeyi çalıştığını ancak buna karşı hep birlikte mücadele etmek gerektiğini belirtti. Öncü Gençlik’i ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduklarını dile getiren Arık: “Hem genel merkez düzleminde hem de yerelde böyle bir adım atmanız bizleri çok mutlu etti” dedi. Öncü Gençlik İl Başkanı Onur Özcan: “Siyasi partilerin arasındaki saygı kültürünün ortadan kalktığını, yeniden bir arada oturabileceğimiz saygı ortamını yaratmamız gerekiyor” dedi.

Türkiye ve bölge sorunları üzerine sorunlarında konuşulduğu ziyarette parti yetkilileri tarafından partilerinin sorunlara yönelik çözümleri aktarıldı ve fikir alışverişinde bulunuldu.

Dostluk mesajlarının dikkat çektiği görüşmede parti yetkililerinin birbirlerine parti yayınlarını hediye etmesinin ardından, Genç Saadet Konya İl Teşkilatı, Vatan Partisi Öncü Gençlik Konya İl Teşkilatı 10. Olağan İl Kurultayına davet edildi.

saadet

oncugenclik.org.tr, 08.12.2016