Ana Sayfa Haberler ÖNCÜ GENÇLİK VE OSMANLI OCAKLARI’NDAN MUĞLA’DA UYUŞTURUCUYA KARŞI DOSTLUK MAÇI

ÖNCÜ GENÇLİK VE OSMANLI OCAKLARI’NDAN MUĞLA’DA UYUŞTURUCUYA KARŞI DOSTLUK MAÇI

2430

Vatan Partisi Öncü Gençlik ve Osmanlı Ocakları “Uyuşturucuya Hayır Spora Evet” diyerek Muğla’da futbol karşılaşması düzenledi.

Maç öncesinde bir araya gelen Öncü Gençlik ve Osmanlı Ocakları heyetleri uyuşturucu ile mücadele yöntemleri üzerine konuştu.

Öncü Gençlik Muğla İl Başkanı Uğur Kaçar etkinlik ile ilgili “Uyuşturucu, gençliği uyuşturarak kültürel yozlaşmanın ve Türk Gençliğini milli kimliğinden koparmak için emperyalizmin ürettiği bir silah. Bu silah emperyalizm tarafından Türkiye’ye doğrultuluyor. PKK’nın doğuda, FETÖ’nün 15 Temmuz’da doğrulttuğu silahla da, Akdeniz’den doğrultulan namlularla da aynıdır. Bugün Türkiye’de emperyalizme karşı birlik noktasında herkesi bir araya gelmeye davet ediyoruz.” dedi.

Osmanlı Ocakları Federasyonu Ortaca İlçe Başkanı Aytekin Çağlar ise şunları söyledi:

“Uyuşturucuya her zaman için biz hayır diyoruz, hep spora teşvik etmek istiyoruz gençlerimizi. Biz de Vatan Partisi Öncü Gençlik ile Osmanlı Ocakları olarak, Türkiye kapsamında bir Türkiye İttifakı’na girdik. Atatürkçü, vatanını seven, milletini seven, bu bayrak için ölümü göze alan herkesle aynı çatı altındayız.”

oncugenclik.org.tr, 5.6.2019