Ana Sayfa Haberler ÖNCÜ GENÇLİK’TEN DUNFORD’A: PILINIZI PIRTINIZI TOPLAYIN DEFOLUN!

ÖNCÜ GENÇLİK’TEN DUNFORD’A: PILINIZI PIRTINIZI TOPLAYIN DEFOLUN!

1214

Vatan Partisi’nin gençlik kolu Öncü Gençlik üyeleri, Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar ve Başbakan Binali Yıldırım ile görüşmek üzere bugün Ankara’da bulunan Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Genelkurmay Başkanı Joseph Dunford’ı, Ankara’daki ABD Büyükelçiliği binası önünde protesto ettiler. Kızılay’dan ABD elçiliğine yürüyüş yapan Öncü Gençlik adına bir açıklama gerçekleştiren Vatan Partisi Öncü Gençlik Genel Başkanı Aykut Diş şunları söyledi:

            Değerli Basın Emekçileri,

            Büyük Türk Milleti,

            “Katil, cinayet mahalline mutlaka geri döner.” vecizesinin gerçek olduğu bir günü yaşıyoruz.

            Dünyadaki bütün teröristlerin ağababası Amerika Birleşik Devletleri’nin (ABD) Genelkurmay Başkanı Joseph Dunford bugün Türkiye’de.

            15 Temmuz gecesi, Fethullahçı Terör Örgütü’nü üzerimize sürerek 300’e yakın yurttaşımızı katleden ve onlarcasını yaralayan, darbe girişimiyle Türkiye’yi dizayn etmeye kalkan dünyanın en büyük teröristinin genelkurmay başkanı bugün Ankara’da.   

            15 Temmuz gecesi, üniforma giymiş teröristler Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne (TBMM) ve polis teşkilatı binalarına bombalar yağdırmış, Türk Silahlı Kuvvetleri’ne (TSK) ait askeri yerleşkeleri işgal etmeye çalışmış, halkın üzerine tanklarla yürümüş ve ateş açmıştı.

            Hemen daha o saatlerde net olarak anlaşıldı ki bu teröristler, ABD’nin ülkemizdeki en önemli kollarından olan Fethullahçılardı.

            Hemen daha o dakikalarda net olarak anlaşıldı ki bu teröristler, öz güvenlerini ABD’den alıyorlardı.

            Bunları nereden mi anlıyoruz?

            Bunları anlayabilmek için müneccim olmaya gerek yok!

            Yalnızca ülkemizin güneydoğusunda ve Suriye’de yaşananlara baktığımızda bile, ABD’nin, dünyanın bütün teröristlerinin hamisi olduğunu kolayca anlayabiliriz. Fakat yine de hatırlatalım:

            O gece Ankara’mızın semalarında gözdağı uçuşları yaparak TBMM’yi ve askeri üsleri bombalayan jetlerin yakıt ikmalleri, ABD’nin kullanımında olan Adana İncirlik Üssü’nden kalkan uçaklarla yapıldı.

            Darbeyi yöneten Fethullahçı askerlere Nijerya bankalarından bol sıfırlı paralar, CİA tarafından ulaştırıldı.

            Darbe senaryoları CİA direktörleri Graham Fuller’in, Henri Barkey’in başını çektiği “stratejik” düşünce kuruluşlarının yayınlarında çarşaf çarşaf yayınlandı.

            Ve üç gün önce ABD’li üst düzey yetkililerden peş peşe, itiraf gibi açıklamalar geldi.

            ABD Ulusal İstihbarat Direktörü James Clapper, darbe girişimi sonrası Türkiye’deki bazı muhataplarının tutuklandığını belirtirken, ABD Merkez Kuvvetler Komutanı Joseph Votel de ‘Tutuklanan askerlerle iyi ilişkilerimiz vardı’ dedi.

            Biz de, Vatan Partili gençler olarak diyoruz ki: “Katil cinayet mahalline geri dönmüştür.”

            Bugün Ankara’mızda bulunan ABD’nin Genelkurmay Başkanı Joseph Dunford o katilin ta kendisidir.

            Askerimizi ve polisimizi alçakça vuran bölücü terör örgütü PKK’yı besleyen, Suriye’nin kuzeyinde Kürt koridoru açmak için PKK’nın Suriye’deki kolu PYD’yi ABD’nin kara kuvveti olarak ilan, IŞİD’in altına Toyota marka araçları veren, Suriye’de yobaz terör örgütlerini “demokratik güçler” diyerek kollayan ve 15 Temmuz gecesi Türkiye’yi tarumar etmeye girişen FETÖ’yü “yakın müttefiği” olarak gören ABD’nin genelkurmay başkanı, katilin ta kendisidir.

                15 Temmuz’daki FETÖ girişimi ile ABD, Türkiye’nin 24 Temmuz 2015’te değişen rotasını içine sindirememiştir. Türkiye’deki aparatlarının ezilmesini hazmedemiştir.

            Bölücü terör örgütü PKK’nın belinin kırılmasını, Fethullahçı Gladyosunun biçilmesini kaldıramamıştır.

            Türk-Rus dostluğunun yeniden pekişmesini kabul edememiştir.

            ABD’ye, Joseph Dunford vasıtasıyla bir kötü haber de biz veriyoruz:

            “Sizin çocuklar bu sefer başaramadı!”

            “Sizin çocuklar bu sefer başaramadı!

            Joseph Dunford’a da bir hediyemiz var.

            Ajanlarınızla, klaksonlarınızla kilo kilo sahte belge taşıyarak Türk Ordusu’nun yurtsever subaylarına kumpaslar kurduğunuz bavulunuzu getirdik. Alın bu bavulu. PKK’nızın da, FETÖ’nüzün de enkazını kaldırın. Pılınızı pırtınızı toplayın, defolun gidin!

            Türk Milletinin artık yalanlara karnı toktur. Yağma yok! Hesap vereceğiniz, başınızı öne eğip tıpış tıpış gideceğiniz günler gelmiştir.

            ***

            FETÖ’den post, ABD’den dost olmayacağı artık daha açıktır.

            Amerikan emperyalizmi mahv ve nabut olacaktır, ezilen milletler kazanacaktır.

            Vatan Partisi; FETÖ’cü, turuncu solcu, NATOTürkçü farketmez, her türlü Amerikancılığın ve vatan düşmanlığının karşısındadır.

            Yaşasın Türkiye!

vatan-partisi-1_2

20160801_2_18363229_12931934_Web

20160801_2_18363229_12931936_Web 20160801_2_18363229_12931937_Web20160801_2_18363229_12931939_Web vatan-partisi-2_3