Ana Sayfa Haberler TÜRKŞEN TEHDİT ETTİ, ÖNCÜ GENÇLİK GENEL BAŞKANI CEVABINI VERDİ

TÜRKŞEN TEHDİT ETTİ, ÖNCÜ GENÇLİK GENEL BAŞKANI CEVABINI VERDİ

2481

Vatan Partisi Öncü Gençlik Genel Başkanı Özgür Bursalı’nın, Fırat operasyonu arifesinde Hulusi Akar’a yönelik başlatılan kampanyayı eleştirdiği “Çok sesli ‘özel’ koro ve Hulusi Akar” başlıklı yazısı, kampanyaya katılan bazı isimleri kızdırdı.

İyi Parti macerasında aradığını bulamayan Ali Türkşen, paylaştığı tehdit dolu mesajların yanıtını aldı.

Türkseş, FETÖ kumpası nedeniyle hapisedildiği Silivri’de kendisini ve diğer kumpas mağduru komutanları tek savunan siyasi hareketi ve lideri Doğu Perinçek’i hedef aldı.

Türkşen, söz konusu yazının sahibi Özgür Bursalı’yı Twitter hesabından tehdit etti:

“Şu andan itibaren Perinçek tayfa ve Aydınlıkçılar benim için Recep Tayyip Erdoğan ve Hulusi Akar’ın yol arkadaşıdır. Ne cenazenize ne cenazeme. Bundan sonra Özgür Bursalı gibi bebeler dahil bana Amerikancı diyeni gittiği yere kadar kovalarım. Hadsizliğinizin de bir hududu olsun.”

Türkşen’in mesajlarına yanıt gecikmedi.

Öncü Gençlik Genel Başkanı Özgür Bursalı şöyle yanıt verdi: “Fırat’ın doğusuna yapılacak operasyona karşı bozgunculuk yaptınız. Eleştirdik. Tehdit ettiniz. Fikrinizi istedik, hakaret ettiniz. Kovalayan mı olursunuz kaçan mı olursunuz bilmiyorum ama, Vatan Partisi’yle ilgili konuşurken haddinizi bileceksiniz.”

İŞTE ÖNCÜ GENÇLİK GENEL BAŞKANI ÖZGÜR BURSALI’NIN YAZISI

oncugenclik.org.tr, 19.12.2018