Ana Sayfa Haberler VATAN PARTİSİ ÖNCÜ GENÇLİK ZONGULDAK İL BAŞKANLIĞI KURULDU

VATAN PARTİSİ ÖNCÜ GENÇLİK ZONGULDAK İL BAŞKANLIĞI KURULDU

1533

Öncü Gençlik Genel Sekreter Yardımcısı Görkem Gözet’in katılımıyla Öncü Gençlik Zonguldak kuruldu!

Vatan Partisi Öncü Gençlik Zonguldak, Öncü Gençlik Genel Sekreter Yardımcısı Görkem Gözet’in ve Vatan Partisi Zonguldak İl Başkanı Gökhan Yılmaz’ın katılımıyla İl Başkanlığı kuruluş toplantısı ve yeni katılan üyeler ile birlikte üye katılım töreni gerçekleştirdi. Zonguldak’ta olumsuz hava şartlarına rağmen Vatan Partisi’ne katılan gençler, Vatan Partisi Zonguldak İl Başkanlığı binasında bir araya geldiler.

Gençlik Vatan Partisi’nde Birleşiyor

Vatan Partisi Öncü Gençlik’in Aralık ayında başlattığı ‘’Birileri Var’’ Üye Kampanyası doğrultusunda Zonguldak’ta 16 genç Vatan Partisi’ne üye oldu. Yapılan seçim sonucunda Öncü Gençlik Zonguldak İl Başkanlığı’na Sergen Çebi seçildi. İl Başkanı Sergen Çebi önderliğinde 7 kişilik bir il yönetimi oluşturuldu.

Vatan Partisi Öncü Gençlik Zonguldak üye sayısını artırırken aynı zamanda da hızla büyümeye devam ediyor. İl Başkanlığına seçilen Sergen Çebi yaptığı açıklamada şöyle dedi:

‘’Türk gençliğini yozlaştırmaya, milli kimliğinden koparmaya çalışanlara ve sadece bir oy, bir seçmen olarak görenlere karşın genç arkadaşlarımızı partimize davet ediyoruz. Vatan Partisi gençliği baş tacı yapan, söz hakkı tanıyan, meclisi gençleştirme iddiasıyla yola çıkan, tüm organlarında gençliği yönetimin merkezine alan bir partidir. Vatan Partisi’nin programı bugün ülkemizde ve şehrimizde çözüm arayan gençlikle birleşiyor. Öncü Gençlik kardeşlik sofrasıdır, Öncü Gençlik vatan savunmasında gençliğin karargahıdır. Partimizin Vatan-Emek-Namus programıyla çıktığımız bu yolda Türkiye’yi yönetmeye hazırız.’’

Katılım Töreni Düzenlendi

Vatan Partisi Zonguldak İl Başkanı Av. Gökhan Yılmaz, Öncü Gençlik Genel Sekreter Yardımcısı Görkem Gözet’inde katıldığı toplantıda Vatan Partisine katılan arkadaşlara rozetleri takıldı. Parti Tüzüğü ve Genç Aydınlıkçılar kitabı hediye edildi.

oncugenclik.org.tr