Ana Sayfa Haberler VATAN’IN GENÇ ADAYLARI DENİZLİ’DE ESNAFLARI ZİYARET ETTİ

VATAN’IN GENÇ ADAYLARI DENİZLİ’DE ESNAFLARI ZİYARET ETTİ

1251

Vatan Partisi’nin genç  Milletvekili adayları  Denizli’de esnafın ve vatandaşın sesini dinledi.  Vatan Partisi’nin genç adayları esnafın ve vatandaşın dikkatini çekti.

Vatan Partisi’nin genç milletvekili adayları Berfin Yavuz, Cansu Altınkaya ve Öncü Gençlik Denizli İl Başkanı Ahmet Suseven kahvehane, çarşı ve pazar yerlerini gezerek üretici ve esnafın sorunlarına kulak verdi.

20 yaşındaki genç Milletvekili adayı Cansu Altınkaya meclisi gençleştireceklerini söyledi. Altınkaya, Türkiye genelinde 208 adayla en çok gencin vatan Partisinde olduğunu, bunların da birçok ilde ön sıralara yerleştirildiğini belirtti.

Vatan Partisi Milletvekili adayı Ahmet Suseven, “Gençlerden oluşan yetişmiş insan gücü ülkemizin en önemli kamu değeridir. Güçlü bir Temel Eğitim Programı ile gençlerimizin, hayatın her alanında yol gösterici ve nitelikli bilgi ve becerilerle donanmalarını sağlayacağız. Eğitim öğretimin amacını ve üniversite giriş sınavını kazanma becerilerine indirgeyen eğitim karşıtı anlayış ve uygulamalara son vereceğiz. Üniversite giriş sınavını kaldıracağız” dedi.

TARİKATLARA AİT OKULLARI KAMULAŞTIRACAĞIZ!

Berfin Yavuz, Cumhuriyet Devrimi kanunlarına göre yasadışı olan tarikatlara ve vakıflara ait okul ve yurtlar ile bütün özel okul ve özel eğitim kurumları kamulaştırılarak Cumhuriyet eğitimine hizmet eden kurumlar haline getirilecek ve Öğretimin Birliğinin (Tevhidi Tedrisat) sağlanacağını belirtti.

oncugenclik.org.tr, 7.6.2018