Ana Sayfa Haberler VATAN’IN GENÇ ADAYLARI EGE FM’E KONUK OLDU

VATAN’IN GENÇ ADAYLARI EGE FM’E KONUK OLDU

1111
Öncü Gençlik İzmir İl Başkanı İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Ferdi Tanhan ve Öncü Gençlik İzmir İl Yöneticisi İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Samet Kunt, Ege Fm(95.4) canlı yayınında seçim politikalarımız hakkında açıklamalar gerçekleştirdi.
VATAN BÜTÜNLÜĞÜNÜ SAVUNACAĞIZ
Programda ilk sözü alan Samet Kunt, “Bizim kuracağımız hükümetin adı ‘Milli Hükümet’ olacak ve bu hükümetin derdi önce vatan bütünlüğü olacak. Öncelikle içte bir bütünlük sağlayacağız. Türkiye’yi sağ-sol kavgalarına bırakmadan bütünlük sağlayan bir hale bürüneceğiz” diyerek

vatanın bütünlüğünü koruyacakları söyledi.

ATATÜRK’ÜN DEĞERLERİNE SAHİP ÇIKAN BİR TÜRKİYE
Kunt, “Türkiye’nin tamam-devam tartışması sürüyor. Bu meseleye şöyle yaklaşıyoruz. Türkiye’nin kime tamam demekten çok kimle devam edeceğiz demesi daha önemli. Biz geleceğiz ve yerine Atatürk’ün değerlerine sahip çıkan bir Türkiye kuracağız” diyerek sözlerini tamamladı.
VATAN PARTİSİ’NDE KOLTUK SEVDASI YOK
Ferdi Tanhan, “Vatan Partisi’nde koltuk sevdası yoktur. O yüzden 125 genç milletvekili adayı çıkarıyoruz. Ulusal Kanal Genel Yayın Yönetmeni Çağdaş Cengiz, İzmir 1. Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı, TGB Genel Başkanı Cem Dikmen ise İzmir 2. Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayımızdır” sözleriyle Vatan Partisi’nin meclisi gençleştireceğini dile getirdi.
GÜNEŞ DOĞUDAN DOĞAR
“Vatan Partisi Türkiye’de iktidar olma hedefi koyduğu için sloganımızı “Güneş Doğu’dan Doğar” olarak belirledik. Bugün her şeyiyle bizi mahvetmeye çalışan batı sistemi çöküyor ve Asya uygarlıkları yükseliyor. Bu yüzden ‘Güneş Doğu’dan doğar’ diyoruz. Biz bu seçimde Atatürk gibi yapacağız. Türkiye Cumhuriyeti’nin istiklalini korumayı, bağımsızlığımızı tehdit eden her şeyi Türkiye’den temizlemeyi birinci meselemiz olarak ele alıyoruz. Önce vatanımız olacak, o vatanın içinde özgürce yaşayacağız ve o vatana elini uzatanlara müdahale edeceğiz” sözleriyle konuşmasını sürdüren Tanhan, önceliğin ‘Vatan’ olduğunu vurguladı.
ATATÜRK’Ü SİLDİRMEYİZ
“Doğu Perinçek zor günlerin lideridir. Bugün Türkiye zor durumda. Vatan Partisi milletine güveniyor. Vatan Partisi tarihi boyunca Doğu Perinçek’in liderliğinde bütün zorlukları aştı. Atatürk’ün Türkiye’ye bıraktığı değerler ve miras zayıflatıldı. FETÖ, özellikle okullarda bunu yaptı. En son Atatürk Lisesi’nde, Vatan Partili gençler; İzmir marşını engelleyen müdürün İzmir marşı ile uğurlanmasına önderlik etti. Kimse Atatürk’ü Türkiye’den uğurlamaya kalkamaz. Kimse İzmir Marşı’nı İzmir’den uğurlayamaz. Atatürk’ü Türkiye’den uğurlamaya kalkanları Türk gençliği uğurlar” diyen Tanhan, Atatürk’ü sildirilemeyeceğini vurguladı.
VATAN PARTİSİ SORUNLARA ÇÖZÜM OLACAK
Tanhan, “Doğu Perinçek genç kadrolarıyla, 50 yıllık birikimiyle Türkiye’yi aydınlık yarınlara taşıyacak tek liderdir. Ne Amerika’nın iktidar projesinde olanlar ne de Türkiye’nin bu duruma gelmesinde büyük günahları olanlar bunu başarabilir. Bu yüzden bütün milletimizi seçimlerde Doğu Perinçek’e ve Vatan Partisi’ne oy vermeye davet ediyoruz” sözleriyle açıklamalarını tamamlayarak tüm Türk Milleti’ni Vatan Partisi’ne oy vermeye davet etti.
oncugenclik.org.tr, 25.5.2018