Ana Sayfa Haberler VATAN’IN GENÇ ADAYLARI SAKARYA’DA SEÇİM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

VATAN’IN GENÇ ADAYLARI SAKARYA’DA SEÇİM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

910
Vatan Partisi Sakarya seçim çalışmalarına hızla devam ediyor. 208 genç milletvekili adayı çıkaran Vatan Partisi, Sakarya’dan genç milletvekili adaylarıyla ilçe ilçe dolaşarak esnafların sıkıntılarını dinliyor, Vatan Partisi’nin siyasetlerini aktarıyor.
Hendek ilçesinde Gaffar Okkan’ın mezarını ziyaret ederek başlayan seçim çalışmaları ilçe ilçe devam ediyor.
Ferizli, Söğütlü,Geyve,Hendek,Sapanca,Arifiye, Karasu ilçelerinde çalışmalarını tamamlayan Vatan Partisi Sakarya, Sakarya ilinde gezmediği ilçe konuşmadığı esnafın kalmamasını hedefliyor.
İlçe esnaflarının yanında ilçe pazarlarına da gidip Vatan Partisinin Üreten Türkiye’yi hedeflediklerini ve bu konuda yapılması gerekenleri anlatıyor.
Vatan Partisi Sakarya milletvekili adayı Emre Can Çelik”Perinçek, Ermeni Soykırımı yalanını yerle bir eden liderdir. Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’nde (AİHM) üst üste iki dava kazanarak, Batılı emperyalistlerin dört dayatmasından birini bozguna uğratmış ve Türkiye’nin vatan savunması için silah kullanmasına yönelik suçlamaların temelini yıkmıştır. Üniversitelerde teröre karşı mücadele eden partinin gençleriyiz biz.

Türkiye’nin önünde üç seçenek yok! Tek seçenek var: Birleşen ve Üreten Türkiye seçeneği! Başka deyişle Vatan Partisi seçeneği, Doğu Perinçek seçeneği.”dedi.

Vatan Partisi Sakarya’nın diğer genç adayı Emre Gümüşsu “Kalkınmayı ve bölgeler arasında dengeleri sağlayan, halkı zenginleştiren Planlı ve Karma Ekonomi, Türkiyemiz için biricik çözümdür. Türkiye, Atatürk zamanında, 1930’lu yıllarda karma ekonomi yoluyla dünyanın en hızlı gelişen ilk iki ekonomisinden biriydi.Bugün Karma Ekonomi dünya ölçeğinde yeniden yükseliştedir. Dünyamız Asya Çağına girdi. Asya’dan yeni bir uygarlık yükseliyor. Çin ve Hindistan gibi dünün yoksulları bugün dünya ekonomisinin gelişmesinin başını çekiyorlar. Karma Ekonomi uygulayan ülkeler, hızla kalkınıyorlar.Perinçek önderliğinde üreticilerin hükümetini kuracağız. İşçiler, çiftçiler, esnaf, zanaatkâr, kamu emekçileri, sanayici ve tüccarın Millî Hükümeti, Türkiye’yi umutlu ve güvenli geleceğe kavuşturacak.”dedi.

 

Vatan Partisi Sakarya 24 Haziran’a kadar Sakarya’da seçim çalışmalarına “Herkese İş Üreten Millet, Teröre Son Güçlü Devlet! Çözüm Perinçek!” sloganıyla devam edecek.

oncugenclik.org.tr, 12.6.2018