Ana Sayfa Haberler VATAN’IN GENÇ ADAYLARI SEÇİM ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

VATAN’IN GENÇ ADAYLARI SEÇİM ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

1004

Vatan Partisi Konya’nın Genç Milletvekili Adayları Onur ÖZCAN ve İbrahim TORAMAN seçim çalışmaları kapsamında Konya’nın Seydişehir ilçesinde Konya Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimler Derneği Seydişehir Şubesini ve Seydişehir Esnaf ve Sanatkarlar Odasını ziyaret etti.

Teröre Karşı Kesin Çözüm Vatan Partisi’nde

Vatan Partisi’nin milletvekili adayları Seydişehir ilçesinde ilk ziyaretlerini Konya Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimler Derneği Seydişehir Şubesine yaptı. Genç Adaylar Dernek Başkanı Yakup SÖĞÜT’e Vatan Partisi’nin siyasetlerini ve bölücü teröre karşı çözümlerini anlattı. Vatan Partisi’nin Milli Hükümet Programını anlatan Vatan Partisi Öncü Gençlik Konya İl Başkanı ve Konya Milletvekili Adayı Onur ÖZCAN ‘’Bizim iktidarımızda Türkiye’nin vatan bütünlüğüne kast edecek cemaat ,tarikat ve silahlı terör örgütlerini destek verecek hiçbir kurum ve kuruluş kalmayacak hepsini kapatacağız, Vatan Partisi gençleri olarak açılım döneminden bugüne kadar üniversitelerimizde verdiğimiz mücadeleyle Amerikancı terör örgütü yandaşlarını temizledik şimdi de meclisimizi gençleştirerek Meclisimizi PKK ve FETÖ’den temizleyeceğiz ülkemizi dostluk ve barış içerisinde üreten ve birleşen bir ülke konumuna getireceğiz sizlerden yetki istiyoruz’’ dedi. Dernek Başkanı Yakup SÖĞÜT  Vatan Partisi’nin genç milletvekili adaylarının yapmış olduğu nazik ziyaret sonrasında ‘’Avrupa’nın ve Amerika’nın Türkiye’ye dayattığı Ermeni Soykırımı yalanını tarihin çöplüğüne gömen Doğu Perinçek’tir Türk halkının ona vefa borcu vardır’’ dedi. Vatan Partisi’nin genç adayları ziyaretin ardından Dernek Başkanı Yakup SÖĞÜT ile birlikte Seydişehir Şehitliğini ziyaret ettiler.

Vatan Patisi İktidarında Üreten Borçsuz Türkiye

Vatan Partisi Konya Milletvekili Adayları Onur ÖZCAN ve İbrahim TORAMAN Konya Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimler Derneği Seydişehir Şubesi ziyareti ardından Seydişehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İbrahim AYPAR’ı  ziyaret etti. Ülkemizin girdiği borç batağı hakkında  konuşan Vatan Partisi Konya Milletvekili Adayı İbrahim TORAMAN ‘’Üretim Ekonomisine geçmek Türkiye’nin biricik çözümüdür, Vatan Partisi hükümetinde Türkiye’mize yeni pazarlar açacağız, Dünya’nın en büyük büyüyen ekonomisine sahip Çin’le ve komşu ülkelerimizle barış içerisinde ticari anlamda işbirliği kurarak ülkemizin dış borçlarını ödeyeceğiz gelecek nesillerimize refah içinde bir Türkiye bırakacağız’’ dedi.

oncugenclik.org.tr, 10.6.2018