Ana Sayfa Haberler VATAN’IN GENÇ ADAYLARI: ÜRETEN TÜRKİYE’Yİ KURACAĞIZ

VATAN’IN GENÇ ADAYLARI: ÜRETEN TÜRKİYE’Yİ KURACAĞIZ

879

Vatan Partisi 1. Bölge Milletvekili Adayları Fatoş Güden, Alpay Tuğlu, genç adaylardan Öncü Gençlik Genel Sekreteri Uğurcan Yardımoğlu ve Öncü Gençlik İstanbul İl Başkanı Okan Özkan Üsküdar’da pazar ve spor kulüplerini gezdi.

İcadiye Spor Kulübü’nü ziyaret eden vekil adayları, ardından Bağlarbaşı Spor Kulübü’nü de ziyaret ederek, Vatan Partisi Milli Hükümet Programında spor ve sporcunun yerini anlattı.

 

‘GENÇ VEKİL ADAYLARI SICAK KARŞILANIYOR’

1.Bölgeyi karış karış gezerek vatandaşların taleplerini dinleyen Vatan Partisi’nin genç adaylarından Uğurcan Yardımoğlu,”Vatan Partisi’nin genç milletvekili adayları her yerde olduğu gibi Üsküdar’da da ilgiyle karşılandı. Vatandaşlarımız özellikle genç vekil adaylarını sıcak karşılıyor. Partimizin 208 genç vekil adayı çıkardığını duyan herkes çok olumlu tepkiler veriyor. Bu samimi hava içerisinde partimizin program ve siyasetlerini dinleyen vatandaşlarımız gerçek çözümün Perinçek’te olduğunu anlıyor. Parti üyelerimizin çalışma yürütürken Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız Doğu Perinçek adına talep ettiği destek çağrıları karşılıksız kalmıyor. 24 Haziran Türkiye’nin dönüm noktası olacak. Milletimizden aldığımız yetkiyle üreten ve başı dik bir Türkiye kuracağız.” ifadelerini kullandı.

 

İcadiye ve Selamiali Mahallesi Muhtarlıklarını da ziyaret eden vekil adayları, son durak olan Bağlarbaşı pazarında; esnafa Vatan Partisi iktidarının çarşılara bereket getireceği sözünü vererek desteklerini istedi.

oncugenclik.org.tr, 5.6.2018