Ana Sayfa Haberler VATANSEVER GENÇLİK ÖNCÜ GENÇLİK İZMİR KURULTAYINDA BULUŞACAK

VATANSEVER GENÇLİK ÖNCÜ GENÇLİK İZMİR KURULTAYINDA BULUŞACAK

2030

Vatan Partisi Öncü Gençlik İzmir, 25 Şubat Pazar günü gerçekleştireceği olağanüstü il kurultayı için basın açıklaması düzenledi. Basın açıklamasını gerçekleştiren İl Başkan Vekili Ferdi Tanhan , “Vatan Partisi Öncü Gençlik İzmir İl Örgütü olarak 25 Şubat Pazar günü saat 13.00’da Bornova Öğretmen Evi’nde düzenleyeceğimiz kurultaya İzmir’in bütün vatansever gençlerini davet ediyoruz” dedi.

MEHMETÇİĞE SELAM 
İzmir İl Başkan Vekili Ferdi Tanhan, Türk Gençliği ağır sorumlulukların altına gülümseyerek girer diyerek “Ağabeylerimiz, kardeşlerimiz ve arkadaşlarımız büyük bir azimle terörün üzerine yürümektedir. Öncelikle vatanımız için her türlü fedakarlığı yaparak canını dahi esirgemeyen şehitlerimizi minnetle ve özlemle anıyoruz. Onların büyük mücadelesinden güç alıyor, kuvvet topluyoruz. Bu vesileyle Afrin’de savaşan kahraman Mehmetçiğimize başarılarının devamını diliyor, onlara selamlarımızı iletiyoruz” diye belirtti.

“ÇÖZÜM SİSTEM PARTİLERİNDE DEĞİLDİR”
Meclisteki partilerin durumun ciddiyetinin farkında olmadığını belirten Tanhan, “Bir yandan küçük kişisel kaygılarını ve takıntılarını büyük memleket davasının önüne koyanlar diğer yanda başa gelmesi halinde, yeniden ABD’ye teslim olacak ve dolayısıyla Türkiye’yi emperyalistlere boğduracak alternatifler milletimizin seçeneği olmayacaktır. Türk milleti çareyi onu bu sorunlarla karşı karşıya getiren, kendi varlığını milletin varlığına tercih eden sistem partilerinde bulmayacaktır.” dedi.

VATANSEVER GENÇLİK PARTİYLE İKTİDARA
Tanhan, “Vatan Partisi Öncü Gençlik İzmir İl Örgütü olarak 25 Şubat Pazar günü saat 13.00’da Bornova Öğretmen Evi’nde düzenleyeceğimiz kurultaya İzmir’in bütün vatansever gençlerini davet ediyoruz. Vatan Partisi’nde gençler vitrin süsü değildir. Söz ve karar sahibidir. Vatan Partisi’nin kurultaylarında sandalyeler değil fikirler havada uçuşur. Bütün İzmirlilere çağrımızdır: Gelin ileride Türkiye’ye yönetecek gençlerin memlekete meselelerini nasıl tartıştığını görün. Makam ve koltuk sevdasıyla değil, memleket sevdasıyla yetişen Atatürk Gençliğinin mücadelesine destek olun.” diyerek kurultaya çağrı yaptı.

 

oncugenclik.org.tr, 21.2.2018