Ana Sayfa Haberler ‘198 GENÇ ADAYLA MECLİS’İ GENÇLEŞTİRMEYE GELİYORUZ’

‘198 GENÇ ADAYLA MECLİS’İ GENÇLEŞTİRMEYE GELİYORUZ’

260

Vatan Partisi 87 seçim bölgesinden 600 milletvekili adayının isimlerini açıkladı. 198 genç Milletvekili adayı açıklayan Vatan Partisi, en çok genç aday sayısıyla Milletvekilliği seçimi için çalışmalara başladı.

Vatan Partisi Başkanlık Kurulu Üyesi ve Öncü Gençlik Genel Başkanı Barış Demiralay, Meclis’i gençleştirme hedefi ile çalışmalara başladıklarını söyledi. Gençlerin seçeneksiz olmadıklarını belirten Demiralay, “Türkiye’ye gençliğin dinamizmini getirecek, liyakatli Türkiye’yi tekrar inşa edeceğiz.” dedi.

Öncü Gençlik Genel Başkanı Barış Demiralay’ın açıklamasının tamamı şu şekilde:

‘AMERİKA’DAN KORKANLARI VE AMERİKA’YA ALET OLANLARI GÖNDERECEĞİZ’

“Türkiye’yi kör çıkmazlardan kurtaracak 600 kahramanla seçimlere giriyoruz. 198 genç adayımızla Meclis’i gençleştirmeye geliyoruz. Meclis’i yeniden Atatürk’ün devrimci meclisi yapmaya geliyoruz. 

Genel Başkanımız Doğu Perinçek’in önderliğinde, Türkiye’nin en tecrübeli ve birikimli adaylarıyla, gençlik hareketine liderlik eden 198 genç adayımızla Meclis’e vatanseverlik, ahlak ve gençlik aşısı yapacağız. 

Amerika’ya boyun eğenleri ve Amerika’ya alet onları göndereceğiz. Hiçbirine mecbur değilsin! 600 kahramanımızla her türlü zorluğa ve Türkiye’yi yönetmeye hazırız. Güçlü Meclis İçin Vatan Partisi İktidara!”