Ana Sayfa Manşet ALMANYA’NIN ATLANTİK KORSANLIĞINA MEYDAN OKUYORUZ

ALMANYA’NIN ATLANTİK KORSANLIĞINA MEYDAN OKUYORUZ

1307

Vatan Partisi Öncü Gençlik olarak Yunan kaptan komutasındaki Alman fırkateyninin, Türk ticaret gemisine uluslararası hukuku çiğneyerek silahlı baskın düzenlemesine karşı Almanya’nın Ankara Büyükelçiliği önünde basın açıklaması düzenledik.

Libya’ya giden bir Türk gemisi, İrini Operasyonu kapsamında Doğu Akdeniz’de hukuksuz şekilde durdurularak aranmıştı. Yunan kaptan komutasındaki Alman fırkateyni tarafından gerçekleştirilen operasyona karşı Milli Savunma Bakanlığı açıklama yapmıştı.

Atlantik Gemisi Akdeniz’de Boğulacak

Türk gemisinin hukuksuz şekilde aranmasına karşı Vatan Partisi Öncü Gençlik olarak tepki gösteriyoruz. Öncü Gençlik olarak Almanya Ankara Büyükelçiliği önünde yaptığımız basın açıklamasıyla Almanya’nın Atlantik korsanlığına meydan okuduk.

Türk bayrağı, Türk toprağı demektir

Yunan kaptan komutasındaki Alman fırkateyninin, Türk ticaret gemisine uluslararası hukuku çiğneyerek silahlı baskın düzenlemesine karşı Almanya’nın Ankara Büyükelçiliği önünde düzenlediğimiz basın açıklamasında Öncü Gençlik Genel Sekreteri Ferdi Tanhan, Alman fırkateyninin Türk ticaret gemisine silah zoruyla çıkmasının bir işgal girişimi olduğunu vurgulayarak “Türk bayrağı, Türk toprağı demektir. Türk bayrağının dalgalandığı bir gemiye Türkiye’nin izni alınmadan çıkılması uluslararası hukukun ilgasıdır. Bu bir devlet tavrı değildir, korsanlıktır, haydutluktur, deniz eşkiyalığıdır” dedi.

Avrupa Birliği değil Avrupa Korsanlar Birliği

Türkiye’ye karşı birleşen cephenin ABD’nin izniyle, Biden’in emriyle korsanlık yaptığına dikkat çeken Tanhan, “Türkiye’ye karşı yürütülen silahlı harekâtın komuta merkezi İtalya, gemisi Almanya, uygulamanın başındaki komutan Yunan’dır. Türkiye’ye karşı silahlı harekâtı yürüten devletler birliği, Avrupa Birliği’dir. Avrupa Birliği’nin ismi ve bayrağı değişmelidir. Avrupa Birliği değil Avrupa Korsanlar Birliği. İşte bayraklarını da buraya getirdik. Yıldızların arasındaki kuru kafa, Avrupa’nın parlayan çürümesine de çok iyi bir sembol olmuştur. ” dedi.

Emsali Görülmemiş Bir Yenilgi

Öncü Gençlik Genel Sekreteri Ferdi Tanhan “Yükselen Çağdaş Avrasya Uygarlığı’na karşı Biden’in dizlerinin dibinde, onun tanımladığı misyonlarda, onların gemisinde tayfalık yapanlar dünyanın her yerinde aynı kaderi paylaşacaktır.  Dünyada emsali görülmemiş bir yenilgi!” diyerek basın açıklamasını sonlandırdı.

Açıklamanın tam metni ise şu şekilde:

Almanya Büyükelçiliği önündeyiz çünkü iki gün önce Libya’ya giden Türk bandıralı ticaret gemimize bir korsan baskını yapılmıştır.  Yunan kaptanlı Alman fırkateyni askerlerinin Türk ticaret gemisine silah zoruyla çıkması bir işgal girişimidir. İşgal girişiminin adı İrini Harekatı’dır.

Türk bayrağı, Türk toprağı demektir.  Türk bayrağının dalgalandığı bir gemiye Türkiye’nin izni alınmadan çıkılması uluslararası hukukun ilgasıdır. Bu bir devlet tavrı değildir, korsanlıktır, haydutluktur, deniz eşkiyalığıdır.

Türk toprağı olan gemimize haydutça baskın yapılıyor, Türk gemicisinin elleri havada fotoğrafı çekiliyor. Bu fotoğrafı çeken bir gazeteci değil, korsanlığı yapan AB askerleridir. Bu bir psikolojik harekattır. Süleymaniye’de askerimizin başına çuval geçirme küstahlığından farksızdır, ikinci bir çuval vakasıdır.

Almanya bu korsanlığı tek başına yapmadı ve yapamazdı. Türkiye’ye karşı yürütülen silahlı harekâtın komuta merkezi İtalya, gemisi Almanya, uygulamanın başındaki komutan Yunan’dır. Türkiye’ye karşı silahlı harekâtı yürüten devletler birliği, Avrupa Birliği’dir.

Ancak bu haydutluklarından sonra Avrupa Birliği’nin ismi ve bayrağı değişmelidir. Onların isimlerini kulaklarına Almanya Büyükelçiliği önünden haykırıyoruz: Avrupa Birliği değil Avrupa Korsanlar Birliği. İşte bayraklarını da buraya getirdik. Yıldızların arasındaki kuru kafa, Avrupa’nın parlayan çürümesine de çok iyi bir sembol olmuştur. Yeni bayrakları ve isimleri hayırlı, uğurlu olsun.

Tarihte, Avrupa monarşilerinin denizlere hâkim olmak ve Doğu’dan gelen zenginliklere ulaşabilmek için Kralların izniyle korsancılığa başladıklarını biliyoruz. Gelenekleri sürüyor. Şimdiki kralları ABD. ABD’nin izniyle, Biden’ın emriyle korsanlık yapıyorlar. Yunanistan, Güney Kıbrıs ve İsrail tamamen Amerika’nın güdümünde. Fransa son zamanlarda Türkiye’ye açıkça namlularını çevirdi. Şimdi de Almanya, daha doğrusu Atlantik Almanya’sı, firkateyniyle o cepheye katılmış gözüküyor. Açıkça belirtiyoruz bu bir Haçlı ittifakıdır ve Haçlı donanmaları, Türk denizcilerini iyi tanır. Çaka Beyleri iyi tanır, Mustafa Kemalleri iyi tanır.

Avrupa korsanlarının tayfası ülkemizin içindedir. Biden Tayfası bir korsan tayfasıdır.  CHP’li Ünal Çeviköz Türkiye’yi Libya’ya yönelik silah ambargosuna uymadığı için ABD’ye ihbar ettikten 2 gün sonra Atlantik Korsanları, Libya’ya giden ticaret gemimize silahlı bir baskın düzenlemiştir. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “demokratik destek” talebine Doğu Akdeniz sularında yanıt vermişlerdir. Irak’a giden, Libya’ya giden, Vietnam’a götürülen “demokrasi” bu kez Türkiye için istenmektedir.

Bu baskın, Biden planındaki “Erdoğan iktidarını yıkma” hedefi doğrultusunda Atlantik güçlerinin bir atağıdır. Hedefleri, Türkiye Cumhurbaşkanını devirmektir. CHP, Atlantik Korsanlarının istihbarat kurumuna dönüşmüştür. Emperyalizmin 5. kolu olmuştur.

Türkiye’nin yenilgisi için ellerini ovuşturan CHP, İyi Parti, Gül, Davutoğlu ve Babacanlar’ın bu alçakça saldırıya sessiz kaldıkları gözükmektedir. Ama bir an bile akıldan çıkarmasınlar ki Türk milleti hiçbir ihaneti unutmaz.

Türk kaptanın ve mürettebatın elleri havada görüntüsü, Türkiye’nin Avrupa Birliği’ndeki yerini gözler önüne sermektedir. Avrupa Birliği, Türk köylüsünü, Türk sanayicisini, Türk kültürünü, Türk parasını, Türk ordusunu ve Türk devletini işte böyle teslim almak istemektedir. Tam bağımsızlık yolunda ilerleyen Türkiye, bu hayasız haçlı korsanlarına teslim olmadı, olmayacaktır!

Türkiye bu Atlantik güçlerine en büyük yanıtı vermelidir. Bu kapsamda Türk Deniz Kuvvetleri’nin Rus, Çin ve İran donanmasıyla Doğu Akdeniz’de ortak tatbikat yapması hain girişimleri bozguna uğratacak en büyük çözümdür.  Türkiye, Karadeniz, Hazar, Akdeniz, Kızıl Deniz ve Umman Denizi’ne uzanan tek cephede bütünsel bir strateji kurmak zorundadır. Vatan Partisi’nin Karadeniz Akdeniz Dostluk ve Barış Planı, bu açıdan ele alınmalıdır.

Yeni bir dünya kuruluyor. Mazlum uluslar ABD saltanatına karşı bir bağımsızlık savaşı veriyor. Sadece mazlum uluslar değil, bu savaşın bir cephesi Avrupa’da da sürüyor.
            Bir yanda, Avrupa’yı Amerika’ya bağlayan Atlantikçiler.
            Diğer yanda, Avrupa’yı Amerika tahakkümünden kurtarmak isteyen bağımsızlıkçılar. Alman makamlarına sesleniyoruz: Atlantik’te Almanya’ya da bir gelecek yok.
            Doğu’da bağımsızlık var, Batı’da korsanlık. Asya’da uygarlık var, Avrupa’da eşkiyalık.  Avrasya’da özgürlük var, Atlantik’te ABD saltanatına kulluk.

Avrupa, Türkiye’yi bölmeye kalkan ABD siyasetlerinin güdümünde olamaz. Almanya, korsanlığı seçemez, eşkiyalığı seçemez, köleliği seçemez. Seçerse Almanya olamaz, ABD eyaleti olur.  Almanya içindeki NATO Gladyosunun olaydaki rolü açıktır. Almanya başta olmak üzere Avrupa ülkelerinin ABD hegemonyasından kurtulma eğilimleri ancak Türkiye dostluğuyla gerçekleşebilir. Avrupa’nın önündeki seçenekler, Atlantik sistemine zincirli kalmak ya da Avrasya’da onurunu korumaktır.

Avrasya, Avrupa+Asya’dır. Ancak Avrasya’nın merkezi Asya’dır. Asya, bugün yükselen Çağdaş Uygarlığın kıtasıdır.

Yükselen Çağdaş Avrasya Uygarlığı’na karşı Biden’in dizlerinin dibinde, onun tanımladığı misyonlarda, onların gemisinde tayfalık yapanlar dünyanın her yerinde aynı kaderi paylaşacaktır.  Dünyada emsali görülmemiş bir yenilgi…”

oncugenclik.org.tr