Ana Sayfa Haberler DOĞU PERİNÇEK BAKIRKÖY’DE İŞ ADAMLARIYLA BULUŞTU

DOĞU PERİNÇEK BAKIRKÖY’DE İŞ ADAMLARIYLA BULUŞTU

1011
Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek Bakırköy İş Adamları Derneğinin düzenlediği “Üreten Türkiye Ekonomisi” adlı söyleşiye katıldı.
Söyleşide ülkemizin bu süreçten büyük kararlar çıkacak. Vatan bütünlüğüyle, üretim ekonomisiyle çıkacağı vurguları yapıldı.Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek konuşmasında” Türkiye’de teröre karşı mücadele ile üretim ekonomisine geçme mücadelesi iç içe geçti.
Bu kurşun Türk-Rus dostluğunu vuramadı. Bu tertibi düzenleyenler de bunu biliyordu.
Ankara’nın kalbinde en çok korunması gereken büyükelçiyi bir polis vurdu. Polisimiz vatan şavaşında şehit oluyor. Burada şehit polis, katil polis yapılmak istendi.
Türkiye’de bir güvenlik zaafı olduğunu düşündürmeye çalışıyorlar. Büyükelçiyi bile koruyamadıklarını, kendilerini korumak aciz olduğu algısı yaratılıyor.

KARALAR BAĞLAMAK DOĞRU DEĞİL

Amerikan yayınlarında bile Kürdistan projesinin hayal olduğu yazılmaya başlandı. Türkiye’yi ve Suriye’yi bölmek artık ABD için hayal haline gelmiştir.
Türkiye’nin vatanseverlik birikimi Atatürk adıyla özetlenir. Çağdaş bir toplum kurma özlemi de yine Atatürkle ifade edilir.
ABD kaynakları BOP Eşbaşkanı olarak Türkiye’nin tepesine oturtulan Tayyip Erdoğan’ın Kemalizm’e teslim olduğunu yazdı. AKP bizim politikalarımıza teslim oldu.
Kendi ülkelerindeki cihadçı terörü destekleyen bir hükümetin Türkiye’de iktidar olmasını istemiyor.” İfadelerine yer verdi.

d2 (1)
d3

oncugenclik.org.tr, 22.12.2016