Ana Sayfa Haberler EDİRNE ÖNCÜ GENÇLİK YENİ DÖNEMİ PLANLADI

EDİRNE ÖNCÜ GENÇLİK YENİ DÖNEMİ PLANLADI

1048

Öncü Gençlik Edirne il yönetim kurulu toplantısı Öncü Gençlik Genel Sekreteri Uğurcan Yardımoğlu’nun katılımıyla yapıldı.

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin başlattığı İdlib operasyonu ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Yardımoğlu şunları söyledi:

‘’Vatanımızın bütünlüğünü ve milletimizin birliğini silahla savunduğumuz Vatan Savaşı koşullarındayız. Fırat Kalkanı harekatıyla Amerikanın kara gücü olan PKK-PYD’nin amaçladığı terör koridoru kesilmiştir. Şimdi bu koridor planına nihayet verme zamanı gelmiştir. Türkiye,partimizin girişimleri sonucu Avrasya’daki gerçek müttefikleriyle bir araya gelmeye başlamıştır. Suriye’deki savaşın çözümünü Cenevre’den Astana’ya taşıyan sürecin mimarıyız. Bu süreç ürünlerini vermeye başlamıştır. Silahlı kuvvetlerimiz ülkemizin ve komşumuz Suriye’nin toprak bütünlüğü için Rusya ve İran ile birlikte İdlib harekatına başlamıştır. Silahların konuştuğu bu iklimde siyaset arenasında bozgunculuğa nefes aldırmamakta bizim görevimizdir. Mehmetçiğin en az bir adım gerisindeyiz demiştik. Şimdi yan yanayız.Mehmetçik Vatan Savaşımızı silahlı zeminde başarıya taşımaktadır.Ancak bu savaşın kesin başarıya ulaşması Vatan Partisi iktidarıyla gerçekleşecektir.’’

Vatan Partisi Edirne Öncü Gençlik,parti il binasında gerçekleştirdiği yönetim kurulu toplantısıyla yeni dönem faaliyet planlamasını yaptı.Gençler,Trakya Üniversitesi’ni vatanseverliğin kalesi haline getirme hedefine kitleneceğinin altını çizerek toplantıyı sonlandırdı.

oncugenclik.org.tr , 12.10.2017