Ana Sayfa Haberler EFELER DİYARINDA ÖNCÜ GENÇLİK RÜZGARI

EFELER DİYARINDA ÖNCÜ GENÇLİK RÜZGARI

990

Vatan Partisi Öncü Gençlik üyeleri, 17-18 Aralık’ta Anakara’da yapılacak 10. Olağan Genel Kurultay öncesi il kurultaylarını gerçekleştirmeye devam ediyor. ‘Vatansever Gençlik Partiyle İleri’ sloganıyla 10. Genel Kurultaylarına hazırlanan Öncü Gençlik üyeleri Aydın İl Kurultaylarını gerçekleştirdi.
Kurultaya, Öncü Gençlik Genel Başkan Yardımcısı Elif İlhamoğlu , Vatan Partisi Aydın İl Başkanı Emre Albayrak ve partililer katıldı.
Kurultayın açılış konuşması yapan İlhamoğlu “Kurultay süreçlerimize büyük bir umutla giriyoruz. Öncü Gençlik Türkiye’de umutsuzluğun panzehiri olacaktır. Yüzümüz Vatan Savaşı ve Asya Cephesinden Türkiye’ye baktığı için umutluyuz.Ancak gelişmelere Atlantik cephesinden bakanların umudu yoktur; mücadele edemezler.” şeklinde konuştu.
Geçmiş yılların faaliyetlerini aktaran önceki İl Başkanı Uğur Aykaç da “Üniversitelerimizde vatansever gençliği partimizle buluşturacağız. Eğitim kurumlarında terör yuvalanmalarına müsaade etmeyeceğiz. Mehmetçik terör örgütlerini hendeklere gömerken, onun en fazla bir adım gerisinde, Vatan Savaşı cephesinde olacağız.” dedi.
Daha önce Öncü Gençlik Aydın il yönetiminde çeşitli görevler yapıp mezun olan, Aykut Güler, Anıl Kutlu ve Uğur Kaya kurultaya mesaj göndererek başarılı bir kurultay geçmesi dileğinde bulundular.
Faaliyet ve mali raporların aklanması neticesinde yeni il yönetiminin seçildiği kurultayda, Önceki İl Başkanı Uğur Aykaç yeniden başkan seçildi.
Yeni Öncü Gençlik Aydın İl Yönetim Kurulu ise şu şekilde seçildi:
1) Mehmet Babacan
2) İrayda Begüm Bay
3) Ezgi Abay
4) Berfin Nas
5) Sabiha Dağlı
6) Zerrin Tosun

kurultay1

oncugenclik.org.tr, 03.12.2016