Ana Sayfa Haberler ESKİŞEHİR ÖNCÜ GENÇLİK’TEN DOĞU PERİNÇEK İÇİN SEFERBERLİK

ESKİŞEHİR ÖNCÜ GENÇLİK’TEN DOĞU PERİNÇEK İÇİN SEFERBERLİK

1292

Vatan Partisi Öncü Gençlik Eskişehir İl Örgütü Genel Üye Toplantısını gerçekleştirdi.

Vatan Partisi Öncü Gençlik Merkez Eğitim Sorumlusu Işıkgün Akfırat’ın katılımıyla gerçekleşen toplantıda erken seçim ve imza kampanyası süreçleri konuşuldu.

Yoğun katılım sağlanan toplantı saygı ve İstiklal Marşı ile başladı. Siyasi gündem ile devam eden toplantı, imza kampanyasının işleyişi ve 4-9 Mayıs arası YSK başvurularının nasıl gerçekleşeceği konuşuldu. Toplantının bitmesinin ardından toplantıya katılanlar ile birlikte Eskişehir’in 4 bir yanında açılan imza masalarına gidilip çalışmaya dâhil olundu.

Siyasi gündem de Vatan Partisi’nin ve Doğu Perinçek’in Türkiye’nin önündeki tek seçenek olduğu vurgusu yapıldı. Alınan erken seçim kararının hukuksuz ve baskın bir seçim olduğu konuşuldu. Seçime hazır olan ve aday çıkartan tek partinin Vatan Partisi olduğu belirtilen toplantıda hükümetin erken seçim kararını, eğer normal süre beklenirse yaşanılan ekonomik sorunlardan dolayı seçimi kaybedeceklerini anladıkları için aldığı tartışıldı.

4-9 Mayıs arası Vatan Partisi’nin ilçe seçim kurullarının önünde olacağı masalardan ilçe seçim kurulları arasında sürekli ulaşım olacağı konuşuldu. İlçe seçim kurullarına gelmeye imkânı olmayan vatandaşlarımız içinde Vatan Partisi kendi araçlarıyla ilçe seçim kurullarına götürerek tüm vatandaşlarımız imza haklarını yerine getirmelerini sağlayacak.

oncugenclik.org.tr, 29.04.2018