Ana Sayfa Haberler ÖNCÜ GENÇLİK KONYA SEFERBERLİK TOPLANTISINDA BULUŞTU

ÖNCÜ GENÇLİK KONYA SEFERBERLİK TOPLANTISINDA BULUŞTU

906

Vatan Partisi Öncü Gençlik Konya İl Örgütü, seferberlik toplantısında bir araya geldi.

Öncü Gençlik MYK üyesi Elif İlhamoğlu’nun katılımıyla gerçekleşen Seferberlik Toplantısında Öncü Gençlik Konya, önüne koyduğu ve şu ana kadar gerçekleştirdiği hedefleri konuştu.

4-9 Mayıs tarihleri arasında İmza veren bütün vatandaşları İlçe Seçim Kurullarına taşımanın öncelikli hedef olduğu kararlaştırıldı ve bu konu hakkında planlamalar yapıldı, raporlar sunuldu.

Öncü Gençlik MYK üyesi Elif İlhamoğlu, ülkedeki son gelişmeler hakkında ‘’Türkiye’nin büyük bir bağımsızlıkçı geleneği var, Türk milleti bir adamın ağzından çıkan sözlerle, Okyanus ötesinden gelen kararlarla ve Atlantik ittifaklarıyla yönetilecek bir ülke değil. Türkiye tekrardan Atlantik sistemine dahil olamaz, Türkiye Atlantik sisteminden uzaklaştığı için artık bombalar patlamıyor Türkiye’yi Atlantik sisteminden kurtaran en büyük etken bu bağımsızlıkçı gelenektir. Türkiye’de hiçbir seçim bir başlangıç ya da son değildi, 24 Haziran seçimleri de bir şeyin başlangıcı ya da sonu değildir. Türkiye’yi birleştirerek bu kritik süreçten kurtaracak programa ve kadrolara sahip parti Vatan Partisi’dir” dedi.

oncugenclik.org.tr, 29.04.2018