Ana Sayfa Haberler GAZİ ÜNİVERSİTESİ ÖNCÜ GENÇLİK TEMEL ÖRGÜT KURULTAYINI GERÇEKLEŞTİRDİ

GAZİ ÜNİVERSİTESİ ÖNCÜ GENÇLİK TEMEL ÖRGÜT KURULTAYINI GERÇEKLEŞTİRDİ

1053

Ankara Gazi Üniversitesi Öncü Gençlik Temel Örgütü 10.Olağan Temel Örgüt Kurultayını güçlü bir şekilde gerçekleştirdi. Kurultay günü 4 yeni Öncü Gençlik üyesi kazanarak büyüyen Gazi Üniversitesi Öncü Gençlik, Gazi Üniversitesi öğrencilerine Öncü Gençlik saflarında omuz omuza mücadele verme çağrısında bulundu.

Kurultayda oy birliği ile Temel Örgüt Başkanı seçilen Ruhi Kaya ”Süreç bir kez daha partimizin doğru siyasetler yürüttüğünü tüm Türkiye’ye gösterdi. Şimdi bizim görevimiz öz güvenli olmak doğru siyasetlerimizi tüm çevremize yaymak.Üniversitemizde doğru çalışma tarzı ile örgütlenmek. Bizler biliyoruz ki örgütlenmeden bu köhneleşmiş düzeni değiştirmek imkansız. Bu yüzden çevremizi siyasileştireceğiz. Partimizin çatısı altında örgütleneceğiz. “ dedi.
Gazi Temel Örgüt Kurultayında 11 Aralık 2016 günü gerçekleşecek olan Öncü Gençlik Ankara İl Kurultayı ve 17-18 Aralık 2016 günlerinde gerçekleşecek olan Öncü Gençlik Genel Kurultayına çağrıda bulunuldu.
Gazi Üniversitesi Temel Örgütü ’ Türkiyeyi Teröre, Gazi Üniversitesini Zorbalığa Teslim Etmeyeceğiz!’ beyanında bulundu.

gazz

oncugenclik.org.tr, 27.11.2016