Ana Sayfa Haberler GÜÇLÜ BİR TEMEL EĞİTİM PROGRAMIYLA BU SINAV SİSTEMİNİ KALDIRACAĞIZ

GÜÇLÜ BİR TEMEL EĞİTİM PROGRAMIYLA BU SINAV SİSTEMİNİ KALDIRACAĞIZ

1394

Vatan Partisi İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayları, Şule Perinçek, Osman Erbil, Fatoş Güden ve genç aday Uğurcan Yardımoğlu’nun seçim çalışmalarında dün durağı Kozyatağı’ydı.

Esnafın yakıcı gündemi işlerin durgunluğu ve giderek artan borçlar. Esnafın taleplerini not eden Şule Perinçek, Vatan Partisi programındaki üretim ekonomisine dikkat çekti. Perinçek, “Borcun borçla çevirilmesine son vereceğiz. Bu sistem artık iflas etti. Fabrikalar açacağız. KİT’leri kamulaştıracağız. Ülkemize rahat bir nefes aldıracağız, çarşılarımıza bereket getireceğiz” dedi.

Perinçek,  Amerikan askerlerinin başına çuval geçiren vatansever 208 gencin Vatan Partisi’nden aday olduğunu vurguladı.

‘SİSTEM PARTİLERİ BU NEMALANDIKLARI SINAV SİSTEMİNİ DEĞİŞTİRMEZ’

1.Bölgenin genç adaylarından Öncü Gençlik Genel Sekreteri Uğurcan Yardımoğlu, genç bir esnafla sınav sistemine yönelik sohbette bulundu. Sınav sisteminden ötürü kaygılı olduğunu belirten gence, “Biz bu sınav sistemini değiştireceğiz. Sistemin partileri değiştirmez, çünkü onlar bundan hem madden hem ideolojik olarak nemalanıyorlar. Onlar beşi bir yerde, biz ayrıyız. Güçlü bir temel eğitim programını hayata geçirerek geleceğimizi birkaç saatlik sınavın sonucuna dayandıran bu sistemi kaldıracağız.” ifadelerini kullandı.

oncugenclik.org.tr, 9.6.2018