Ana Sayfa Haberler KÖYLÜYÜ TEKRAR MİLLETİN EFENDİSİ YAPACAĞIZ

KÖYLÜYÜ TEKRAR MİLLETİN EFENDİSİ YAPACAĞIZ

1007

Vatan Partisi Zonguldak 1. Sıra Milletvekili Adayı Savaş Oruç, Çaycuma ilçesinde vatandaşlarla kucaklaştı.

Hemşehrileri ile kucaklaşıp sohbet eden Savaş Oruç, vatandaşların hem sorunlarını dinledi hem de onlara Vatan Partisi iktidarında sanayide, tarımda tekrar üretim ekonomisi uygulayacaklarını söyledi. Savaş Oruç, İşsizlikten ve tarımın bittiğinden şikayet eden hemşehrilerine “Vatan Partisi’nin iktidarında Atatürk döneminde olduğu gibi Köylüyü tekrar milletin efendisi yapacağız” dedi.

Çaycuma halkı Vatan Partisi Zonguldak milletvekili adaylarına ve Cumhurbaşkanı adayı Doğu Perinçek’e destek için söz verdi.

Çaycuma eski belediye başkanlarından Orhan Yardımcı’yı ziyaret eden Vatan Partisi Milletvekili Adayları Savaş Oruç ve Umut Kaptan eski başkan Orhan Yardımcı ile sohbet ettiler ve desteklerini istediler. Eski başkan Orhan Yardımcı Vatan Partisinin Genç Milletvekili adaylarına şunları söyledi:

“Sizin gibi genç ve pırıl pırıl insanlar siyasete girdiği sürece Türkiye’de hem sosyal hem siyasi barış egemen olacaktır.  Bizim başka devletimiz yok, başka bayrağımız yok. Ben size bu yolda başarılar diliyorum. Sizin gibi birikimli ve halkını düşünen gençler bir yola çıkmış. Ve  sizin bu mücadeleniz mutlaka galebe gelecektir. Bana göre sizler çok iyi bir yoldasınız, ve bu yolda başarılı olacağınıza içtenlikle inanıyorum.  Şunu bilmeliyiz ki, insana değer veren insanların başarısı kaçınılmazdır. Ben sizlerde bunu görüyorum. Ziyaretiniz için size çok teşekkür ediyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum.”

Eski belediye başkanı Orhan Yardımcı’dan destek sözü alan Savaş Oruç “Sayın Başkanımız Belediye başkanı olduğu dönemde köylüleri milletin efendisi yapmıştı. Bizde iktidara geldiğimizde köylümüzü Türkiye’de milletin efendisi yapacağız. Bunu başarmak için Sayın Başkanımızdan yetki ve destek istedik. Kendilerine teşekkür ediyoruz.” dedi.

oncugenclik.org.tr, 10.6.2018