Ana Sayfa Haberler İZMİR ÖNCÜ GENÇLİK İLÇE SEÇİM KURULLARININ ÖNLERİNİ MİTİNG ALANINA ÇEVİRECEK

İZMİR ÖNCÜ GENÇLİK İLÇE SEÇİM KURULLARININ ÖNLERİNİ MİTİNG ALANINA ÇEVİRECEK

1052

İzmir İl Örgütümüz, karargâh haline getirdiği 7 ilçede yürüttüğü çalışmalarla tüm İzmirlileri 4-9 Mayıs arasında ilçe seçim kurullarına davet ediyor.

İzmir Öncü Gençlik, Genel Başkanımız Doğu Perinçek’i Cumhurbaşkanı adayı yapmak için gerçekleştirdiği çalışmalarda vitesi yükseltti. İlçe başkanlıklarını bir karargâh haline getiren İzmir İl Örgütümüz, eş zamanlı yedi merkezde yaptığı gazete tartışmalarıyla gündemi takip ediyor; gerçekleştirdiği arama çalışmalarıyla Genel Başkanımız için imza veren İzmirlileri bağlı bulundukları ilçe seçim kurullarına davet ediyor; bir yandan da açtıkları masalarla imza çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

”9 Mayıs tarihine kadar bu çalışmalarımızı hızlandırarak devam ettireceğiz”

İzmir’de yürütülen çalışmayı değerlendiren Öncü Gençlik İzmir İl Sekreteri Mustafa Gökmen: “İzmir’in birçok ilçesinde, İlçe örgütlerimizin imza çalışmalarına destek oluyoruz. İzmir’de Genel Başkanımız Doğu Perinçek’i Cumhurbaşkanı adayı yapmak için önümüze 20 bin imza toplama hedefi koymuştuk. Bu hedefe ulaşmak için sabah 9.30’da çalışmalarımıza başlıyoruz. Arama çalışmalarıyla, afiş ve bildiri çalışmalarıyla hedefimize ulaşmak için her koldan çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bunların yanında imza toplamak için masalar açımaya devam ediyoruz. İzmir’in dört bir yanında, Genel Başkanımız Doğu Perinçek’in adaylığı için imza topluyoruz. Halktan gelen tepkiler çok iyi. Masa çalışmalarında bizlere gösterdikleri ilgi ve alaka çok güzel. Türkiye’yi çözüme ulaştıracak tek partinin, Vatan Partisi olduğunun farkındalar. Bize güvendiklerini, adaylarının Doğu Perinçek olduğunu söylüyorlar. 9 Mayıs tarihine kadar bu çalışmalarımızı hız kazandırarak devam ettireceğiz. Tüm vatandaşlarımızı Dr. Doğu Perinçek’in Cumhurbaşkanı adaylığı için 4-9 Mayıs tarihleri arasında bağlı bulundukları ilçe seçim kurumlarına imza vermeye davet ediyoruz” sözleriyle halkın olumlu tepkisine değindi.

Esnafları kapı kapı dolaşan ve onlardan da büyük destek gören İzmir İl Örgütümüz, 9 Mayıs’a kadar çalışmalarına hız kesmeden devam edecek.

oncugenclik.org.tr, 1.5.2018