Ana Sayfa Haberler ÖNCÜ GENÇLİK DUAYEN GAZETECİ ERDAL ATABEK’İ ZİYARET ETTİ

ÖNCÜ GENÇLİK DUAYEN GAZETECİ ERDAL ATABEK’İ ZİYARET ETTİ

1181

Vatan Partisi Öncü Gençlik 10. Olağan Genel Kurultayı için gerçekleştirdiği basın ziyaretleri kapsamında, Genel Yönetim Kurulu üyesi Işıkgün Akfırat’ın başında bulunduğu bir heyetle birlikte Cumhuriyet gazetesinin duayen yazarlarından Erdal Atabek ile görüştü.

Görüşmede hem Türkiye’nin içinde bulunduğu durumdan hem de gençliğe düşen görevlerden bahsedildi. Öncelikle Öncü Gençlik’in lise ve üniversiteleri esas alan mücadele çizgisi ve siyasi ufku konuşuldu. Vatan Partisi’nin Türkiye’nin acil sorunlarına cevap veren Milli Hükümet Programı’nı hayata geçirebilmek için toplumu birleştirecek ve geleceği ellerine alacak gücün gençlikten çıkacağı vurgulandı. Öncü Gençliğin kurultaylar süreciyle birlikte bu hedefe kitlendiğinin, vatansever gençliği Parti bayrağı altında iktidar yürüyüşüne davet ettiğinin altı çizildi.

Erdal Atabek gençliğin hem geleceğe sahip çıkmak hem de Atatürkçüleri birleştirmek için çok önemli bir sorumluluğu olduğuna dikkat çekti. Vatan Partisi Öncü Gençlik’in çalışmalarını öğrenmekten memnuniyet duyduğunu ve bundan sonra bu faaliyetleri yakından izleyeceğini ifade etti.

oncugenclik.org.tr, 02.12.2016