Ana Sayfa Haberler ÖNCÜ GENÇLİK’TEN BİRAN TV’YE 10.OLAĞAN GENEL KURULTAY DAVETİ

ÖNCÜ GENÇLİK’TEN BİRAN TV’YE 10.OLAĞAN GENEL KURULTAY DAVETİ

1145

Vatan Partisi Öncü Gençlik, 10. Olağan Genel Kurultayı çalışmalarının basın ayağına bütün hızıyla devam ediyor. Öncü Gençlik Genel Sekreteri Uğurcan Yardımoğlu’nun başında bulunduğu bir heyet BirAn TV Genel Yayın Yönetmeni Cemil Barlas’ı televizyon binasında ziyaret etti.

Türkiye’nin 15 Temmuz sonrası etrafını kuşatan tehditlere karşı milletçe kenetlenmesi gerektiği vurgulandı. Bu bağlamda iktidarın da muhalefetin de milleti bölecek hamlelerden kaçınması gerektiği üzerinde duruldu. Öncü Gençlik yöneticileri Vatan Partisi’nin, muhalefetin sahip olmadığı Türk devletini ayakta tutma yaklaşımına ve iktidarın sahip olmadığı Türkiye’yi çağdaş değerlerde birleştirme programına sahip olduğunu anlattı. Üniversite ve liselerde örgütlenen Öncü Gençlik’in Türkiye’yi yönetecek kadroların yetiştiği bir okul olduğunun altı çizildi.

Cemil Barlas’a Öncü Gençlik’in üniversite kurultaylarından başlayarak 17-18 Aralık’ta Ankara Anemon Hotel’de gerçekleşecek olan 10. Olağan Kurultay’a nasıl hazırlandığı aktarıldı. Öncü Gençlik’in bu kadar yaygın kurultay yapabilen tek Parti gençlik kolu olduğu vurgulandı. Geleceğe hazırlanırken üniversiteleri de vatanseverliğin kaleleri yapma iddiasında olan Öncü Gençlik yöneticileri, geçtiğimiz dönemde sağlanan başarıların ivmesiyle bütün vatansever gençliği Parti’yle ilerlemeye çağırdıklarını söylediler.

Cemil Barlas Genel Kurultay’a davet edildikten sonra görüşmeden duyulan karşılıklı memnuniyetin ifade edilmesiyle ziyaret sona erdi.

oncugenclik.org.tr, 02.12.2016