Ana Sayfa Haberler ÖNCÜ GENÇLİK GENİŞLETİLMİŞ GENEL YÖNETİM KURULU KAMPINI TAMAMLADI

ÖNCÜ GENÇLİK GENİŞLETİLMİŞ GENEL YÖNETİM KURULU KAMPINI TAMAMLADI

1367

Vatan Partisi Öncü Gençlik, Genişletilmiş Genel Yönetim Kurulu kampını Yaz Akademisi öncesinde İzmir Dikili’de gerçekleştirdi.
Siyasi gündem değerlendirmesiyle başlayan toplantıda Türkiye’nin sınır ötesinde yürüttüğü terörle mücadele ve Doğu Akdeniz’de emperyalist baskılara rağmen mavi vatanımızı kararlılıkla savunması konuşuldu. Önümüzdeki dönemde Vatan Partisi’nin merkezinde olduğu milli hükümetin kuruluşunun zorunluluğu tespit edildi.

YENİ DÖNEMDE ÖNCÜ GENÇLİK’İ BÜYÜTME ATAĞI
Öncü Gençlik Genişletilmiş Genel Yönetim Kurulu kampı, siyasi gündemin ardından Üniversite ve Lise mücadelesi gündemiyle devam etti. Yeni dönemde üniversitelerde ve liselerde yapılacak faaliyetler ve Öncü Gençlik’in stratejisi planlandı. Gençlik hareketinin çelik çekirdeği olarak Türkiye gençlik hareketini yönetme hedefi saptanarak Öncü Gençlik’in büyümesinin Türkiye’nin geleceğine yön vereceği konuşuldu.
Öncü Gençlik Propaganda Bürosu’nun önderliğinde, propaganda atağı yaparak Türkiye’ye ve Vatan Partisi’ne yönelen ideolojik saldırılara ve bozgunculuğa karşı her alanda mücadele etme kararı alındı.
ÖMÜR BOYU MÜCADELE SÖZÜ
Devrimci mücadeleyi bir gençlik hevesi olmaktan çıkararak Türkiye’nin bağımsızlığı için ömür boyu mücadele kararının alındığı toplantıda Türkiye’yi yakın gelecekte yönetecek kararlılığın düzenli bir kadro politikasıyla başarıya ulaşacağı konuşuldu.
Türk gençliğini başı dik ve üreten Türkiye için Vatan Partisi’nde birleştirme kararlılığı vurgulandı.

oncugenclik.org.tr, 26.7.2019